סדנאות לארגונים – למה זה חשוב?

סדנה לארגון עשויה להציג רעיון חדש, לעורר את שאר המשתתפים להמשיך ולחקור את אותו עניין בעצמם ולעזור בכך לארגון לפעול טוב יותר, מבפנים ומבחוץ. זוהי דרך מצוינת ללמד את הצוות הפועל בארגון מיומנויות תיאורטיות ומעשיות, כיוון שזה נותן הזדמנות ללומדים לנסות שיטות חדשות בסביבה בטוחה. אם ארגון או חברה רוצים לראות תנופה בהצלחת העסק שלהם, סדנה לארגונים דרך אתר https://www.sharongidron.co.il/ בה לומדים כישורי הבעה, נקיטת יוזמות והצעדת רעיונות קדימה היא הפתרון. 

מדוע אנשי מקצוע צריכים להשתתף בסדנה?

כמה מהחוויות החשובות ביותר שיכולות להיות לבעל מקצוע מופיעות כאשר הם משתתפים בסדנה שמעשירה את הידע שלהם ותפיסתם עולמם האישית והכללית. מלבד לימוד של דברים חדשים, על ידי השתתפות בסדנה, אנשי מקצוע וחברי צוות יכולים גם לבנות מערכות יחסים חדשות, ליצור קשרים עם אנשים בעלי דעות דומות ואף להכיר לקוחות וספקים ברמה אישית יותר. כך גם הארגון עצמו נתרם כי המערכת עובדת בצורה משומנת וטובה יותר וגם המשתתפים נהנים כי ההון האנושי מוצא רווח אישי. 

למידה של דרכי חשיבה חדשות

אחרי שאנו מסיימים תואר ועובדים כצוות בארגון, כל אחד נוטה להינעל על דעות, מיומנויות וכישורים שהוא כבר מכיר ויודע בעצמו. לא לכולנו יש את אותה השקפת עולם, מערכת של מוסר ודעות לגבי נושאים רבים בעולם או בהקשר המצומצם יותר של ארגון. אבל לפעמים אנו יכולים לפעול בצורה טובה יותר, חלקה יותר וכמובן הרבה יותר מהנה. סדנאות לארגונים של שרון גדרון מציעות לנו להיפתח וללמוד על עולמות חדשים אחרים שיכולים להועיל לנו ברמה המקצועית ולא פחות מכך, האישית. אין ספק, ארגון שמכבד ומוקיר את הצוות הפועל שבו יבחר להוציא אותם לסדנה שתעשיר אותם ברמה מקצועית ואישית על הצד הטוב ביותר.