לאילו בעלי עסקים מומלץ לקבל ליווי עסקי?

לא פעם בעלי עסקים בתחומים שונים, בעלי עסקים בגדלים שונים, נוטים לחשוב שהם לא צריכים ליווי של יועצים מקצועיים. הם מרגישים מספיק חזקים ומנוסים בשביל לא להיעזר בעזרה חיצונית. יש בכך היגיון, בהנחה ואכן מדובר בבעלי עסקים שנמצאים הרבה שנים בשטח. אך זה לא אומר בהכרח שזה נכון.

כפי שכל אדם זקוק לעזרה בהיבטים מסוימים בחייו האישיים, כך גם בחייו המקצועיים. כל אדם יכול להיעזר בעזרה כזו או אחרת. השאלה היא כמובן מה הוא עושה בשביל לקבל אותה ומי מספק לו את העזרה הזו.

לפני שנסביר לאילו בעלי מקצוע מומלץ לקבל ליווי של יועצים, צריך להדגיש, זה לא מספיק רק לפנות אל יועץ עסקי כזה או אחר כמו אייל פז ליווי עסקי לעסקים וחברות, וזה לא מספיק רק להיעזר בגורם מסוים לצורך כזה או אחר, אלא גם צריך לדעת איך לעבוד איתו. בשביל שאכן הוא יוכל לעזור, יש לשלב אותו בתהליכים, יש להתנהל איתו בפתיחות וכמובן להיות מוכנים לבצע שינויים כאלה ואחרים.

 

מי יכול להיעזר בליווי עסקי

באופן טבעי, קבוצת בעלי העסקים הראשונה שיידרשו לכך, הם אלה שאין להם ניסיון. כלומר, בעלי עסקים חדשים. מאחר ואין להם ניסיון בתחום, יהיה נכון מצידם לפנות אל גורם מקצועי שיוכל לעזור להם.

כמו כן, בעלי עסקים שנמצאים במשבר, בין אם מדובר במשהו גדול וקצר או קטן ומתמשך. בשני המקרים, יש לפנות אל יועץ שילווה את העסק ויוכל לעזור בשלבים שונים של המשבר, במטרה להוציא את העסק מכך.

קבוצה שלישית היא של אנשי עסקים שרוצים להשתלב בתחומים חדשים, שווקים לא מוכרים ועוד. מאחר ומדובר בתהליך חדש לגמרי, מוטב שיפנו אל יועץ עסקי שיעזור להם בכך.

 

הנכם מוזמנים לפנות אל אייל פז ולהתייעץ איתו.