הברקת מרצפות בתל אביב – לבית נקי יותר

פוליש בתל אביב

אם נדמה לכם שהבית לא מספיק נקי, נסו להזמין חברה שתבריק לכם את המרצפות ותחזיר את הברק לרצפה.

הרצפה שנשחקת

אנחנו לא נותנים את הדעת על כך אבל הרצפה שלנו סופגת כל כך הרבה בכל יום. נעליים דורכות עליה בלי סוף, מביאות איתן לכלוך מבחוץ. רהיטים נגררים עליה ומשאירים את סימניהם, כוס שנשברת וכל הנוזל נספג ברצפה, צלחת שנופלת והאוכל נשפך משאירים כתמים על הרצפה.

שערות של כלבים, מסטיקים של הילדים ועוד. אנחנו מנסים לשמור על הניקיון, מטאטאים כל יום, שואבים, שוטפים, לפעמים מוסיפים חומרים שמבטיחים לנו שיחזירו את הברק אך למעשה השנים עושות את שלהן והרצפה נשחקת, מאבדת מהברק ונראית עייפה ואפילו לא נקייה.

תתפלאו מה שפוליש יכול לעשות

יתרונות הברקת מרצפות בתל אביב לבית נקי יותר הם מופלאים. בעזרת מכונת שיוף עדינה המבצעת פוליש, הסרה של השכבה העליונה, השחוקה, מלאת הלכלוך של המרצפות נחשפת שכבה חדשה, מבריקה, בוהקת שנותנת לבית כולו מראה רענן, חדש, מבריק ונקי יותר. מומלץ לצפות את השכבה החדשה בחומר ווקס שיגן על הרצפה וימנע שחיקה מהירה כדי לשמור על המראה הנקי והרענן לאורך תקופה ארוכה יותר.

לא כל אחד יכול

שימו לב כי הסרת ציפוי של הרצפה צריכה להיעשות במיומנות רבה כדי לא לפגוע במרצפות וליצור נזק בלתי הפיך לרצפה. חשוב למצוא חברה המתמחה בפוליש כדוגמת חברת letsclean, בעלת ניסיון ומקצועיות רבים המעסיקה אנשי מקצוע מיומנים. תוכלו לבדוק המלצות אצל הקרובים אליכם כמו משפחה וחברים ולבדוק האם ביצעו פעולה דומה בזמן האחרון והיו מרוצים או לבדוק באתרי האינטרנט המדרגים אנשים מקצוע לפי מיומנות, אמינות ומחיר ותזמינו אותו לביצוע העבודה.