עסק למתחילים – האם גם אני יכול? בועז דקל משיב

בועז דקל

כמות האנשים שחושבים ורוצים לפתוח עסק משלהם הוא עצום. בכל יום נפתחים, רק בישראל, עשרות עסקים. לא תמיד זה הולך כמו שצריך והנתונים מראים על פשיטות רגל וסגירות של עסקים בקצב מפחיד. אז איך אפשר לעשות את זה כמו גדולים?

עסק למתחילים – האם גם אני יכול?

כשרוצים לפתוח עסק, צריכים לקבל תדרוך והוראה מיוחדת כבר בשלב התכנון. רבים מדלגים על שלב זה ומוצאים עצמם בהליכים לא נעימים של פשיטות רגל וסגירת עסקים. במאמר זה אנסה להסביר כיצד עושים את זה בצורה נכונה.

איך זה עובד?

בועז דקל. אם השם הזה לא ממש מוכר לכם, נראה שאתם צריכים לשנן אותו רגע לפני שאתם פונים לפתוח את העסק הראשון או החמישי שלכם. בועז דקל הוא יזם מהגדולים שיש לנו בארץ.

בועז מסייע לעסקים רבים בניהול שלהם בין אם בפתיחת העסק ובין אם הגיעו למבוי סתום שממנו הם לא ממש יודעים כיצד להתקדם.

יזם בחסד – בועז דקל

ניסיון של שנים הוא לפעמים כל מה שאדם צריך כדי לקבל תמונה מלאה לקראת מה הוא עומד ולפני הפעולות שאותם הוא עומד לקחת. יזם טוב עם רקורד משובח כמו דקל, ייקח אתכם למסע שכנראה לא תצטערו עליו לעולם.

בועז דקל יראה לכם את הדרכים הטובות ביותר לניהול עסקים בשגרה וכמובן גם בזמנים לא הכי קלים כמו בזמן הקורונה שמשתוללת ממש עכשיו בכל העולם.

איך מוצאים יזם איכותי?

זה דווקא מאוד פשוט: הרשת החברתית וכמובן מנועי החיפוש של גוגל, עושים עבודה מעולה במציאת האדם הנכון לכם להכוונה וליעוץ. כדי מאוד להשתמש באפשרות זו כדי להנות מתמיכה ברמה גבוהה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

טפסים דיגיטליים
General
yarin

איך בונים טפסים דיגיטליים?

צריכים לבנות טופס דיגיטלי והבנתם שלבד אתם לא יכולים ושעבור טופס דיגיטלי תהיו צריכים סיוע מאיש מקצוע, שיוכל לכתוב לכם שורות קוד וליצור לכם טופס

קרא עוד »
רוקט פוקט
General
yarin

רוקט פוקט מתנה שובבה ומדליקה

אם יצא לכן להיתקל לא פעם במתנה מדליקה שקיבלה מישהי במסיבת רווקות, ביום הולדת, במסיבת גירושין או בכול מקום אחר – והמתנה הייתה ויברטור קטן

קרא עוד »