עסק למתחילים – האם גם אני יכול? בועז דקל משיב

בועז דקל

כמות האנשים שחושבים ורוצים לפתוח עסק משלהם הוא עצום. בכל יום נפתחים, רק בישראל, עשרות עסקים. לא תמיד זה הולך כמו שצריך והנתונים מראים על פשיטות רגל וסגירות של עסקים בקצב מפחיד. אז איך אפשר לעשות את זה כמו גדולים?

עסק למתחילים – האם גם אני יכול?

כשרוצים לפתוח עסק, צריכים לקבל תדרוך והוראה מיוחדת כבר בשלב התכנון. רבים מדלגים על שלב זה ומוצאים עצמם בהליכים לא נעימים של פשיטות רגל וסגירת עסקים. במאמר זה אנסה להסביר כיצד עושים את זה בצורה נכונה.

איך זה עובד?

בועז דקל. אם השם הזה לא ממש מוכר לכם, נראה שאתם צריכים לשנן אותו רגע לפני שאתם פונים לפתוח את העסק הראשון או החמישי שלכם. בועז דקל הוא יזם מהגדולים שיש לנו בארץ.

בועז מסייע לעסקים רבים בניהול שלהם בין אם בפתיחת העסק ובין אם הגיעו למבוי סתום שממנו הם לא ממש יודעים כיצד להתקדם.

יזם בחסד – בועז דקל

ניסיון של שנים הוא לפעמים כל מה שאדם צריך כדי לקבל תמונה מלאה לקראת מה הוא עומד ולפני הפעולות שאותם הוא עומד לקחת. יזם טוב עם רקורד משובח כמו דקל, ייקח אתכם למסע שכנראה לא תצטערו עליו לעולם.

בועז דקל יראה לכם את הדרכים הטובות ביותר לניהול עסקים בשגרה וכמובן גם בזמנים לא הכי קלים כמו בזמן הקורונה שמשתוללת ממש עכשיו בכל העולם.

איך מוצאים יזם איכותי?

זה דווקא מאוד פשוט: הרשת החברתית וכמובן מנועי החיפוש של גוגל, עושים עבודה מעולה במציאת האדם הנכון לכם להכוונה וליעוץ. כדי מאוד להשתמש באפשרות זו כדי להנות מתמיכה ברמה גבוהה.