שעוני נוכחות לעסקים – מה הכי מומלץ?

קופות רושמות

יש לכם הרבה עובדים שהתחלתם להעסיק ואתם רוצים לדעת מתי כל אחד מהם נמצא? מחפשים את שעון הנוכחות הכי טוב שיש ולא לגמרי יודעים במה לבחור? אפשר להבין ללבכם. ככל שעוברות השנים אנחנו רואים שיש עוד ועוד שינויים בתחום הזה, מה שמעורר את השאלה: איזה שעון יתאים יותר ועם מה יהיה לכם קל ונוח יותר לעבוד? מעבר לכך שכדאי יהיה לבדוק על איזה שעוני נוכחות בעלי העסקים האחרים ממליצים, כדאי יהיה לחשוב גם מה יכול להיות טוב יותר לאופי העבודה בעסק שלכם. האם שעון נוכחות מכאני יתאים? או שאולי אתם רוצים שהכול יהיה ממוחשב ומחובר גם לאפליקציות שונות? יש אפשרות לשלב גם שעון נוכחות בשטח כך שהכול חייב להתאים בדיוק לאופי העבודה בעסק או בחברה שאתם מנהלים. 

עד כמה השעון מדויק? 

אומנם זה נכון שכאשר רוצים לקנות שעון נוכחות באתר ZBM לעסק הדיוק לא חייב להיות ברמת השנייה, אך מצד שני, גם לא נרצה לגלות שיש תקלות בשעון הנוכחות. לכן בהחלט כדאי יהיה להשקיע ולקנות שעון איכותי שכולם ממליצים עליו. אם, לדוגמה, אתם עומדים לקנות שעון שנחשב מאוד מודרני ומשוכלל אך לא תקבלו עליו אחריות, זה לא באמת כדאי. כאשר חברה מסוימת מוכרת לכם מוצרים כמו שעוני נוכחות בלי אחריות זה אומר שהיא בעצמה לא לגמרי מאמינה במוצרים שהיא מוכרת ולכן עדיף יהיה לבחור אופציה אחרת. 

האם זה יקר? 

עד היום עוד לא קניתם שעון נוכחות לעסק כי חששתם לרגע שזו תהיה הוצאה כלכלית גדולה מידי? הסירו דאגה מלבכם. יש היום תחרות מאוד גדולה בין היצרנים והמוכרים של שעוני נוכחות לעסק, מה שמוריד את המחיר ולכן תוכלו למצוא בקלות שעוני נוכחות במחירים נוחים.