סדנאות סושי בזמן קורונה

סדנאות אפייה לייזה תובל

אם תמיד חלמתם ללמוד להכין סושי, אם אתם אוהבים מאוד לאכול סושי ובטוחים שאתם יכולים לחסוך לא מעט בהכנת סושי בבית במקום לרכוש כל פעם מחדש במסעדה ואם אתם פשוט סקרנים לגבי האופן שבו מכינים סושי, אין ספק שסדנת סושי היא הדבר האידאלי עבורכם. כמובן שבתקופת הקורונה ישנם לא מעט מגבלות שהמטרה שלהם היא לאפשר לכל אדם לשמור על בריאותו ועל כן, אם אתם מעוניינים לעבור סדנת סושי בזמן הקורונה עליכם לבחור בסדנה המתנהלת בהתאם לכל ההנחיות ובד בבד, ידועה כסדנה איכותית מאוד ומקצועית שתסייע לכם ללמוד כיצד מכינים סושי בצורה הטובה ביותר.

> קראו גם על סדנת זילוף עוגות!

למי כדאי לבחור בסדנת סושי?

סושי נחשב כיום למאכל שלא מעט אנשים בוחרים בו. ניתן למצוא אותו במגוון מסעדות שונות ולא רק במסעדות אסייתיות. חובבי הסושי מוצאים את עצמם מוצאים סכומים גדולים מדי חודש על הזמנת סושי במסעדות. אם אתם מאוד אוהבים סושי אך אין לכם מושג איך להכין אותו באופן עצמאי, אם אתם רוצים לחסוך מעצמכם הזמנת סושי בחוץ ופשוט להנות מהכנתו בבית, אין ספק שכדאי לכם לבחור בסדנת סושי.

מדובר על סדנה שבה לומדים את כל מה שצריך אודות הכנת הסושי לרבות סוג האורז והאצות שיש להשתמש בהם, תהליך ההכנה עצמו, סוגי הדגים המתאימים, סוגים שונים של סושי ועוד.

סדנאות סושי בזמן קורונה- על מה חשוב להקפיד?

אם מדובר על סדנת סושי בזמן קורונה חשוב מאוד לוודא שהסדנה מתנהלת בהתאם לכל ההנחיות שהמטרה שלהם היא לשמור על הבריאות של כלל המשתתפים. ההשתתפות בסדנה צריכה להיות עם מסיכה בלבד, יש לשמור על ריחוק בין משתתפי הסדנה עד כמה שניתן, יש להקפיד כי לסדנה יכנסו רק אנשים עם תו ירוק, חשוב לעבוד עם כפפות וסינרים ולשטוף ידיים או לחטא אותם בצורה מתאימה בכל פעם מחדש. כמובן שגם חשוב שהסדנה לא תהיה עמוסה מדי וכמות המשתתפים תהיה תואמת למצב.

> קראו בהרחבה על סדנאות אפייה לייזה תובל!