קונה רכבים לפירוק לחלקים

קונה רכבים לפירוק לחלקים

בכל שנה יוצאים לשוק אינספור דגמים חדשים של כלי רכב ואנשים רבים מנצלים את ההזדמנות להתחדש מידי תקופה בכלי רכב חדש. הדגמים החדשים מכילים שכלולים שונים ואופציות חדשות שלא היו קיימות בדגמים קודמים, מה שמגרה את בעלי היכולת להחליף את כלי הרכב הישן שברשותם בכלי רכב חדש.

אך מה עושים עם כלי הרכב הישן? הרי אין כל סיבה להשאיר אותו עומד בחנייה ולהעלות אבק. אז אם הוא עדיין שמיש, ניתן למכור אותו כיד שנייה, אך במידה ומדובר בכלי רכב ישן או כזה שעבר תאונה ויש צורך להוריד אותו מהכביש, אפשר לחפש עבורו קונה שעוסק בתחום של קניית רכבים לפירוק.

 

מגרש פירוק רכבים – התחנה האחרונה של הרכב שלכם

כאשר הרכב אינו בר שימוש או שאינו ניתן לתיקון יותר, כדאי מאוד למכור אותו לפירוק. מגרשי רכב לפירוק מנצלים את כל החלקים של כלי הרכב, בין את החלקים התקינים ובין אלה שלא תקינים ועושים בהם שימוש מיטבי. החלקים התקינים נמכרים למוסכים או לחנויות למכירת חלקי חילוף לרכבים ושאר החלקים נשלחים לגריטה ונמכרים לסוחרי ברזל או למפעלים.

מה שחשוב לדעת כאשר מוכרים את הרכב לפירוק

במידה והחלטתם למכור את הרכב לפירוק, יש כמה דברים שכדאי שתדעו. לפני הכול, עליכם לבטל את רישיון הרכב, מה שמהווה למעשה חותמת אחרונה לכך שהרכב אינו בר שימוש יותר ככלי לתנועה. לאחר ביטול הרישיון אסור להשתמש ברכב לנסיעה מלבד נסיעה עד למגרש פירוק הרכבים.

כמו כן, חשוב לציין כי הסכום אותו תקבלו על כלי רכב שנמכר לפירוק אינו שווה לערכו המקורי של הרכב בשל השימוש השונה שעומדים לעשות בו. ועל פי רוב, מוערכים כלי רכב שמיועדים לפירוק בכ-10% מערכם המקורי.

רוצים למכור רכב ישן? הכירו קונים רכבים לפירוק ראשון לציון

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

טפסים דיגיטליים
General
yarin

איך בונים טפסים דיגיטליים?

צריכים לבנות טופס דיגיטלי והבנתם שלבד אתם לא יכולים ושעבור טופס דיגיטלי תהיו צריכים סיוע מאיש מקצוע, שיוכל לכתוב לכם שורות קוד וליצור לכם טופס

קרא עוד »
רוקט פוקט
General
yarin

רוקט פוקט מתנה שובבה ומדליקה

אם יצא לכן להיתקל לא פעם במתנה מדליקה שקיבלה מישהי במסיבת רווקות, ביום הולדת, במסיבת גירושין או בכול מקום אחר – והמתנה הייתה ויברטור קטן

קרא עוד »