קונה רכבים לפירוק לחלקים

פירוק רכבים

בכל שנה יוצאים לשוק אינספור דגמים חדשים של כלי רכב ואנשים רבים מנצלים את ההזדמנות להתחדש מידי תקופה בכלי רכב חדש. הדגמים החדשים מכילים שכלולים שונים ואופציות חדשות שלא היו קיימות בדגמים קודמים, מה שמגרה את בעלי היכולת להחליף את כלי הרכב הישן שברשותם בכלי רכב חדש.

אך מה עושים עם כלי הרכב הישן? הרי אין כל סיבה להשאיר אותו עומד בחנייה ולהעלות אבק. אז אם הוא עדיין שמיש, ניתן למכור אותו כיד שנייה, אך במידה ומדובר בכלי רכב ישן או כזה שעבר תאונה ויש צורך להוריד אותו מהכביש, אפשר לחפש עבורו קונה שעוסק בתחום של קניית רכבים לפירוק.

 

מגרש פירוק רכבים – התחנה האחרונה של הרכב שלכם

כאשר הרכב אינו בר שימוש או שאינו ניתן לתיקון יותר, כדאי מאוד למכור אותו לפירוק. מגרשי רכב לפירוק מנצלים את כל החלקים של כלי הרכב, בין את החלקים התקינים ובין אלה שלא תקינים ועושים בהם שימוש מיטבי. החלקים התקינים נמכרים למוסכים או לחנויות למכירת חלקי חילוף לרכבים ושאר החלקים נשלחים לגריטה ונמכרים לסוחרי ברזל או למפעלים.

מה שחשוב לדעת כאשר מוכרים את הרכב לפירוק

במידה והחלטתם למכור את הרכב לפירוק, יש כמה דברים שכדאי שתדעו. לפני הכול, עליכם לבטל את רישיון הרכב, מה שמהווה למעשה חותמת אחרונה לכך שהרכב אינו בר שימוש יותר ככלי לתנועה. לאחר ביטול הרישיון אסור להשתמש ברכב לנסיעה מלבד נסיעה עד למגרש פירוק הרכבים.

כמו כן, חשוב לציין כי הסכום אותו תקבלו על כלי רכב שנמכר לפירוק אינו שווה לערכו המקורי של הרכב בשל השימוש השונה שעומדים לעשות בו. ועל פי רוב, מוערכים כלי רכב שמיועדים לפירוק בכ-10% מערכם המקורי.

רוצים למכור רכב ישן? הכירו קונים רכבים לפירוק ראשון לציון