קבלנים מוכרים – מדוע משתלם לעבוד עם קבלנים מוכרים?

קבלנים מוכרים

בכל תחום בחיים, תמיד נעדיף לעבוד עם אנשים מוכרים, אנשים שאנחנו יכולים ללמוד ולהכיר את הרזומה שלהם ועד כמה באמת הוא איכותי ומגוון. נעדיף לעבוד עם גורם מוכר מאשר לעבוד עם גורם שאנחנו לא מכירים ולא יודעים איזה ניסיון עומד לרשותו.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הם קבלנים. אנחנו נעדיף לעבוד עם קבלנים מוכרים מאשר עם קבלנים אשר אין לנו מושג מי הם והאם יש להם ידע וניסיון מספיק גדול ורחב בתחום, בשביל שיוכלו לבצע עבורנו את העבודה, כפי שאנחנו מצפים.

קבלנים מוכרים, הם לא רק בהכרח מי שנחשב ל"מוכר" בתקשורת. אלא אנחנו יכולים לבחון על פי רשם הקבלנים, מי נחשב לקבלן מוכר וכן אנחנו יכולים ללמוד על הניסיון שלו, בשביל להחליט האם משתלם לנו לעבוד איתו. קבלנים מוכרים הם אנשים בעלי ניסיון רב בעולם הבנייה בכלל ובפרט בסוגי וסגנונות בנייה כמו שלנו.

מדוע משתלם לעבוד עם קבלן מוכר

ראשית, כשאנחנו בוחרים לעבוד עם קבלן מוכר, זה מאפשר לנו בין היתר ללמוד עליו הרבה יותר, לקבל מידע שיכול לעזור לנו. הוא הרבה יותר חשוף ולכן יהיה קל לדעת האם נכון לנו לעבוד איתו וכן למה לצפות ממנו.

שנית, קבלן מוכר הוא מישהו שהרבה יותר חרד לשמו ולמעמדו, מאשר קבלן שאיננו מוכר. הרי קבלן כזה יודע שיש לו מה להפסיד, הוא יודע שאם הוא לא יספק לנו שירות כמו שאנחנו רוצים, זה עלול לפגוע בו.

שלישית, קבלן מוכר הוא מישהו שאנחנו יכולים להגיע בקלות אל לקוחות עבר שלו ולהתעניין לגביו, לקבל המלצות וחוות דעת. סביר להניח שהם יהיו חיוביות, שכן אחרת הוא לא היה זוכה לחשיפה.

> קראו גם על עורך דין לרישום קבלנים!