משפצים את הבית? מהי הדרך הכי טובה לחלוקה מחדש של חדרים?

עומדים לפני שיפוץ הנכס ולא יודעים מה צריך לעשות ומאיפה להתחיל אם בכלל? אם כבר קראתם על זה די והותר ובכל זאת אתם רוצים לדעת איך לפצל את החדרים בבית, הנה כמה דברים אודות שיפוץ הבית בצורה הטובה והתקינה ביותר.

מהלך השבירה והחלוקה של החדרים – איך זה באמת קורה?

השלב של השיפוץ הוא השלב שמגיע לאחר שמדברים, מתכננים את השיפוץ ולא לפניו ולמה? כי אם עושים את זה ללא תכנון מקדים התוצאה כמו ידועה מראש. לכן, במעמד הזה, חשוב מאוד להבין את המטרות, לתכנן קונסטרוקציה לגבס למשל ואז לצאת לעניין השבירה וההרס.

ההריסה כאמור, תהיה בשלב ראשוני פירוק הדלתות, ארונות קיר, מטבח ועוד. אחר כך יילקחו בחשבון גם חדרים שיש בהם לחות גבוהה כמו חדרי אמבטיה למשל או מטבח. בגדול יהיה חשוב לבצע את הדברים בצורה כזו שיהיה מקסימום של ניצול החדרים שאפילו אם יגיעו אורחים יהיה ניתן לאחסן אותם בצורה נעימה ונינוחה וללא צפיפות יתרה.

כיצד מתנהל שלב ההרס?

כאמור, חלק מהשיפוץ זה השבר וההרס וכן בחירת חומרי הגלם וההרס של קיר ישן לטובת קיר חדש. אז הדבר הנכון ביותר הוא לאחד את הסלון עם המטבח וכך לייצר חלל מרווח יותר ופתוח יותר.

בנוסף, אם זה עתה רכשתם את הנכס, תוכלו למקסם את המקום ולקחת דירת שלושה חדרים ובקלות להפוך אותה לארבעה.

אחר כך גם יגיע שלב בחירת חומרי הגלם, פרופילים לגבס, חומרים שסופגים מים ובסופו של דבר חילוק נכון של החדרים כך שכל פינה ופינה תרגיש מרווחת יותר מקודמתה.

רוצים לשפץ את הנכס ולחלק את החדרים מחדש? הגיע הזמן לעשות את זה הכי טוב שאפשר.