עגלות משטחים – שיווק ומכירה לחברות ומפעלים

אז מה זה בעצם עגלת משטחים, ולמה אתם צריכים את זה לחברה ולמפעל שלכם? עגלות משטחים משמשות רבות בתעשייה, חקלאות ומחסנאות. הן משמשות בתור כלי להעברת סחורה או תכולות כבדות ממקום למקום, ומהקרקע לגובה. 

ההרמה של המשטחים מתבצעת בעזרת מזלג ייעודי ארוך מחודד, המונח מתחת למשטח. מזלג זה מאפשר להעביר, להרים ולשאת את התכולה בקלות ובמהירות בעזרת הנעת האדם המפעיל.

עגלות משטחים נועדו בראש ובראשונה להקל על עומסי העבודה ולשפר את יכולת הנשיאה של העובדים במקום, מה שהופך את תנאי העבודה של הפועלים לבטוחים יותר, תוך חיסכון מקסימלי של זמן והגברת הפרודוקטיביות.

אפיונים של עגלות משטחים

חשוב לקרוא את הוראות השימוש של היצרן של עגלות המשטחים, על מנת לעשות בהם שימוש נכון, בטיחותי ויעיל. יש כל מני סוגים של עגלות משטחים המיועדים לענפי תעשיה שונים, ואתם צריכים לבחור את העגלה שהכי מתאימה לסגנון העבודה שלכם. מה שחשוב מאוד לזכור בכל הנוגע לעגלות נשיאה זה כמובן מגבלת המשקל שלה, כלומר כמה היא מסוגלת לשאת.

לכן, אם אתם מתעסקים עם סחורות שיש להם מגבלת משקל, וודאו כי העגלות שאתם מזמינים מסוגלים לשאת אותם. ראו כאן מכירת ציוד מכני הנדסי כבד!

לעולם אל תחרגו מהמשקל המרבי, שכן זה עלול לפגוע הן בעגלה עצמה ולהוציאה מכלל שימוש, זה עלול להזיק לסחורה שכן היא עלולה ליפול ולהינזק, והכי חמור – זה עלול לסכן את שלומו של האדם המשתמש בה ולאנשים שמסביב.

סוג העבודה כאלמנט מכריעה בבחירת העגלה

עגלות משטחים משמשות בעיקר בסביבת מחסן או אולם מתוחם, לצורך העברת משטחים מאזור אחד לאזור אחר מרוחק. רובן מונע על ידי כוח שמפעיל האדם האחראי, או באמצעות מנוע חשמלי.

אם המחסן שלכם מעמיס סחורות וציוד לגובה, חשוב מאוד לוודא כי המזלג של העגלה מסוגל להגיע לגבהים אלו. אם עיקר הפעולה שאתם צריכים זה להעביר ממקום אחד למקום אחר מרוחק, וודאו כי כושר הנשיאה למרחק הוא האלמנט העיקרי.

> קראו גם על משאבות בטון למכירה!