עולים חדשים? אולי מגיע לכם החזר מס!

החזר מס לעולים חדשים

בישראל נהוגה שיטה לגביית מיסים אשר מביאה למצבים שונים בהם אנשים שלמו למס תשלום יתר. כלומר, הם שלמו מקדמות מס ואילו לאחר מעשה מתברר כי התשלום שלהם גבוה מהסכום שהם חייבים לשלם על פי חוק. במקרים כאלו יוכל האזרח לקבל החזר מס. כלומר, רשויות המס יפקידו בחשבונו את הסכום היתר אותו הוא שילם, אך לאחר חישוב מדויק הוא אינו חייב בסכום זה.

נקודות זיכוי וגובה התשלום למס

כל אזרח חייב לשלם מיסים בסכום מסוים על פי חישוב מדויק שנערך בהתאם לנתונים האישיים שלו. החישוב כולל את סכום ההכנסה החודשית שלו ואת נקודות הזיכוי. נקודות הזיכוי נקבעות בהתאם למספר נתונים. ביו היתר בוחנים את מצבו המשפחתי, מקום מגורים ועוד. היות שכך גם עולה חדש עשוי להיות זכאי לקבל החזר מס.

כיצד מקבלים את החזר המס?

כדי לבדוק את הזכאות להחזר מס יש לפנות אל חברה להחזרי מס חברה מקצועית המציעה שירותים בתחום מסוים זה. לחילופין ניתן להגיש באופן עצמי בקשה לקבלת החזר. אם כיחשוב לציין שהגשה עצמית לא מתאימה לכל אחד, במיוחד לא למי שטרם מכיר את ההתנהלות הישראלית ואת הביורוקרטיה המקובלת כאן בגבולות ארצנו.

חברה מקצועית לשירותכם

אם הנכם מעוניינים לבצע בדיקה מעמיקה שתגלה לכם האם מגיע לכם החזר מס, אם אתם רוצים שחברה מקצועית תנהל עבורכם את הבקשה ואתם תהיו רגועים כי העניין שלכם מופקד בידיים טובות – מומלץ לכם לפנות אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום זה. החברה מציעה שירותים אלו ללקוחות ותוכל לענות גם על הצורך שלכם במלוא היעילות. שימו לב –הכסף הזה שלכם ואתם זכאים לקבל אותו. אמנם עליכם לבצע מספר פעולות לשם כך, אבל אםאכן שלמתם יותר ממה שהייתם צריכים לשלם אכן תקבלו לידיכם החזר.

המצאת המסמכים הנדרשים

כדי להגיש את הבקשה כיאות עליכם להסדיר את כל הפרוצדורה. וגם אם אתם מתנהלים באמצעות איש מקצוע חיצוני אתם צריכים להציג את המסמכים הנדרשים. בין היתר עליכם להגיש אישורי הכנסות, המחאה בנקאית ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

General
yarin

4 יתרונות במעשנת גז

אין כמעט משפחה ישראלית שלא אוהבת לאהוב אוכל, ועל אחת כמה וכמה בשר. בין שמדובר על אירועים משפחתיים או על חגים גדולים, כל אחד מאיתנו

קרא עוד »
Nimrod Yaron,
General
yarin

מהו הליך גילוי מרצון?

המאמר באדיבות Nimrod Yaron חילופי מידע דו צדדיים בין רשויות המס לבנקים בנוגע לחשיפה להון שחור והצהרת הכנסות מעבר לים, האיצו לאחרונה וימשיכו להתרחב בעתיד.

קרא עוד »