המיקום המושלם של תאורה לקיר

תאורת קיר

מתבוננים בחללים מסוימים בביתכם ועולה בכם הצורך לשנות? האופציה של שיפוץ נשמעת יקרה מידי ואתם מחפשים פתרון אחר? תאמינו או לא, אך באמצעות שינוי התאורה בלבד, תוכלו להפוך כל חלל בבית שלכם לשונה שנות אור ממראהו הקודם.

האופציות למשחק עם תאורה אינן באמת נגמרות ותמיד תגיע איזו הברקה שתשנה את חוקי המשחק. על מנת להתחיל ולהכיר את התחום, ערכנו עבורכם כמה טיפים וטריקים אשר יסייעו לכם להכיר עוד סוגים של תאורה לקיר או בעצם באופן כללי על תאורה.

תאורה לקיר – משחקי תאורה פורצי דרך

משחקי תאורה מתוחכמים אינם עוד נחלתם של בתי יוקרה או אולמות מפוארים, גם לביתכם הצנוע מגיע טאצ' שיהפוך את הקערה על פיה ויהפנט את כל מי שיבוא להתארח.

  1. תאורת קיר מעצימה – על מנת להעצים קיר מסוים בחלל או למשוך את תשומת הלב לכיוונו, מקמו גוף תאורה שיתאים בתחתית הקיר כאשר האור מתפזר כלפי מעלה.
  2. תאורת קיר מבליטה – אם ברצונכם להשוויץ ולהבליט תמונה או פריט אמנות כלשהו התלוי על הקיר, התקינו תאורה בין אותו פריט לבין הקיר כך שתיווצר מסגרת אור מרשימה סביב אותו פריט.
  3. עוד טריק שכאן כדי שנשוויץ – מעל תמונה או פריט אמנות, מקמו תאורה שתאיר אותו מלמעלה. שימו לב לגוף התאורה שתבחרו, לעוצמת האור ולמרחק שלו מהתמונה.
  4. תאורת קיר שקועה – כאן תידרש מעט יותר עבודה מקצועית, אך זה יהיה שווה כל שקל. ניתן להשקיע בקיר גופי תאורה קטנים היכולים לשמש כקישוט או להתמקם מתחת או מעל כד או פריט אמנות ניצב כלשהו. תאורת קיר שקועה יכולה גם לבוא לידי ביטוי בצורת קווי אורך או רוחב בחללים מסוימים בבית ולתת תחושב חדשנית ויקרה מאוד.

> למגוון רחב ואיכותי של גופי תאורה היכנסו מכאן לאתר HOMELED!