מעבדת LEM – מול מי עובדת המעבדה?

מעבדת LEM

מעבדת LEM עובדת מול מוסדות רפואיים פרטיים, קופות החולים, שירות הביטחון, ואף רופאים פרטיים. יש גם לקוחות פרטיים שעושים שימוש בשירותי המעבדה כחלק מתיירות מרפא. מנעד הלקוחות של המעבדה, אשר פועלת באישור משרד הבריאות, נחשב לרחב למדי.

לאורך השנים מקפיד צוות המעבדה לחדש את האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותו ולייעל את הבדיקות שהוא עורך, תוך כדי שימת דגש מרבי על איכות ללא פשרות. כל זה מתבצע בעזרתו של צוות מחקר ופיתוח שתמיד שואף לקדם את המעבדה ולגרום לה להוביל בכל אספקט.

בדיקות לאבחון HPV וגם סרטן צוואר הרחם

וירוס הפפילומה האנושי, אשר מדביק במגע בין בני אדם, יכול להיות מסוכן ביותר במקרים מסוימים. ישנם מקרים שבהם הוא גורם רק ליבלות ברגליים, אך במצבים אחרים הוא יכול לגרום לשינויים במבנה התא וכתוצאה מכך להפוך תאים בגוף לסרטניים. במצב כזה שבו חושדים בסרטן, צריך לעשות בדיקת פאפ ולגלות בדיקות מה המצב של האישה.

כיום מקובל שכל אישה שעוברת את גיל 21 הולכת לגניקולוג כדי לעשות את הבדיקה הזו, ולאחר מכן הוא שולח את החומרים למעבדה. צוות המעבדה המיומן עושה סקר גנטי, בוחן את התאים בצוואר הרחם, ובהתאם לכך מגלה האם יש חשד שאמור להטריד את האישה להימצאות של תאים סרטניים.

אבחון מוקדם מציל חיים

בעזרתה של מעבדת LEM ניתן לערוך אבחון מוקדם לסרטן צוואר הרחם, ובדרך הזו להביא להצלת חיים בסופו של דבר. נשים שלא רוצות להתפשר על הבריאות שלהן צריכות להבין שהן פשוט חייבות לעשות את הבדיקה הזו כאשר הן מגיעות לגיל 21. היא מעניקה את כל המידע שרק צריך על מנת להבין בדיוק את מצבה של האישה.