מה חשוב לבדוק שבוחרים את הסוכן שלכם

סוכן ביטוח

מי שעוקב אחר שוק הביטוח יודע, שישנן שתי מלחמות מאוד קשות שמתנהלות בתחום. הראשונה, בין חברות שטוענות שאין צורך בסוכני ביטוח לבין כאלה שטוענות שכל אחד צריך סוכן ביטוח, השנייה, בין סוכנויות ביטוח שונות, אשר כל אחת מהן מבקשת להציע את הסוכן שלה לקהל הרחב.

ובכן, לגבי המלחמה הראשונה, אנחנו יכולים לחסוך מכם את הדילמות והשאלות בנושא, כל אחד צריך סוכן ביטוח. הוא האיש שמנהל עבורנו את הפוליסות, הוא האיש שדואג לנו מול חברות הביטוח, זה הרבה יותר נוח ובטוח כשיש לנו סוכן ביטוח ואנחנו יודעים בוודאות שהוא מטפל בנו ולא כשאנחנו נמצאים מול חברות הביטוח השונות לבדנו וצריכים להתמודד איתן לבד.

לגבי המלחמה השנייה, אז מן הסתם, יש סוכני ביטוח שונים, איכותיים, שכל אחד מהם מציע לנו משהו אחר. כל מהם מציע לנו סוג של שירות שונה. אנחנו צריכים לבדוק מה חשוב לנו ולא פחות חשוב מה כל אחד מהם מספק לנו בשביל שאנחנו נוכל להיות רגועים ושלווים עם השירות שאנחנו מקבלים ממנו

הנה דוגמא לכמה פרמטרים שיכולים להשפיע עלינו:

ראשית, אנחנו צריכים לבדוק מול אילו חברות הוא עובד, אילו ביטוחים הוא מספק. ישנן סוכנויות וסוכנים שמתמחים בכל סוגי הביטוח, אחרים מתמחים רק בחלק מהם. זה חשוב שאנחנו נבדוק מה הוא מציע לנו ובמה הוא מתמחה, שכן ייתכן ויהיה עדיף לנו לעשות את כל הביטוחים אצל גורם אחד מוסמך.

שנית, אנחנו צריכים לבדוק את הזמינות שלו, עד כמה הוא יכול לספק לנו שירות מהיר ואיכותי, תוך זמן קצר יחסית, בכל עת שאנחנו נידרש לשירותיו.

שלישית, חשוב שאנחנו נדע ונכיר עד כמה הוא אמין, מהימן, נאמן לאינטרס של הלקוח, משרת אותו בצורה הטובה ביותר.

ארבע, אנחנו צריכים להרגיש שאנחנו נמצאים בידיים טובות, אנחנו צריכים להרגיש שיש פה מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו בכל דבר, כמו סוכנות ביטוח אנגלמן

חמש, חשוב שיהיה מדובר בסוכן מנוסה, מקצועי, שידע לנהל עבורנו משא ומתן מול חברות הביטוח במטרה לקבל את המחיר הטוב ביותר עבורנו.