מה ההשפעה של הקורונה על כלבים?

וטרינר חירום

איננו יודעים מה המקור המדויק להתפרצותו הנוכחית של מחלת נגיף הקורונה, אך אנו יודעים שהוא במקור ממקור בעלי חיים. מאיזה בעל חי הוא מגיע אי אפשר לומר בוודאות אך עדיין, כמה באמת הקורונה משפיעה על כלבים? קראו בהרחבה!

מה ההשפעה של הקורונה על כלבים |

נכון לעכשיו, אין שום עדות לכך שבעלי חיים ממלאים תפקיד משמעותי בהפצת הנגיף הגורם ל – COVID-19 (המכונה גם כקורונה).

על סמך המידע המצומצם העומד עד כה, הסיכון של בעלי חיים וכלבים בפרט להתפשט עם COVID-19 נחשב נמוך. אנו עדיין לומדים על נגיף זה, אך נראה כי הוא יכול להתפשט מאנשים לבעלי חיים במצבים מסוימים.

הסכנה של בעלי חיים להפיץ את הקורונה |

ישנם כמה נגיפים המדביקים בעלי חיים, שיכולים לפעמים להתפשט לבני אדם ואז להתפשט בין אנשים, אך זה נדיר. זה מה שקרה עם הנגיף שגרם להתפרצות הנוכחית של COVID – 19. עם זאת, איננו יודעים מה המקור המדויק לנגיף זה. 

פקידי בריאות הציבור ושותפים עובדים קשה כדי לזהות את מקור ה – COVID-19. הזיהומים הראשונים נקשרו לשוק בעלי חיים חי ואפילו על כלבים שמענו, אך הנגיף מתפשט כעת מאדם לאדם.

קורונה ובעלי חיים |

הנגיף COVID-19 (קורונה), מתפשט בעיקר מאדם לאדם דרך טיפות נשימה משיעול, עיטוש ודיבורים. מחקרים אחרונים מראים כי אנשים הנגועים אך אינם סובלים מתסמינים, סביר להניח שגם הם ממלאים תפקיד בהתפשטות ה – COVID-19. 

נכון לעכשיו, אין שום עדות לכך שבעלי חיים ממלאים תפקיד משמעותי בהפצת הנגיף הגורם ל- COVID-19. על סמך המידע המצומצם העומד עד כה, הסיכון של בעלי חיים להתפשט COVID-19 לאנשים נחשב נמוך.

> מידע חשוב נוסף ניתן למצוא באתר http://www.kupet.co.il!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

General
yarin

4 יתרונות במעשנת גז

אין כמעט משפחה ישראלית שלא אוהבת לאהוב אוכל, ועל אחת כמה וכמה בשר. בין שמדובר על אירועים משפחתיים או על חגים גדולים, כל אחד מאיתנו

קרא עוד »
Nimrod Yaron,
General
yarin

מהו הליך גילוי מרצון?

המאמר באדיבות Nimrod Yaron חילופי מידע דו צדדיים בין רשויות המס לבנקים בנוגע לחשיפה להון שחור והצהרת הכנסות מעבר לים, האיצו לאחרונה וימשיכו להתרחב בעתיד.

קרא עוד »