לרכוש תמונות אונליין איך תעשו את זה מבלי לקרוע את הכיס?

מאגר תמונות

כל מי שרוצה להקים אתר אינטרנט, דף עסקי בפייסבוק, ליצור מצגת, לכתוב תכנים, כדאי שיהיה מודע לעובדה שישנם אתרים המציעים מאגרי תמונות ובכל הנושאים שתעלו על דעתכם. כל שיש לעשות הוא להתאים את התמונה לתוכן.

המשמעות של תמונות להורדה

אתרי אינטרנט ולא משנה מהו ייעודם, חייבים גם לפרסם תמונות להמחשה ולא רק תוכן. תמונות אלה מסייעות לשיווק האתר, לפרסומו, למיתוג שלו, וקיימים שני סוגי מאגרי תמונות: תמונות להורדה בחינם ותמונות שיש לשלם עבורן.

רכישת תמונות אונליין בתשלום

משרדי פרסום, עסקים, ארגונים בוחרים לא פעם לרכוש תמונות אונליין, כלומר מדובר במאגרי תמונות שעולות כסף. בין אותם מאגרי תמונות יש לבחור את אלה שמציעים תמונות לרכישה במחירים סבירים.

השוואת מחירים

הדרך הטובה ביותר לרכוש תמונות תמורת תשלום, היא להיכנס לכמה שיותר אתרים מוכרים, כאלה ששמם הולך לפניהם, ולהשוות מחירים. ישנם גופים גדולים שמעוניינים מראש לרכוש את התמונות, שכן כך ההיצע הוא יותר גדול ואיכותי, אבל לא חייבים לשלם סכומים מוגזמים. בסופו של דבר תמונות אלה שייכות למי שצילם אותן, ואם אתם נדרשים לשלם בעבורן, יש לעשות זאת ללא היסוס.

הפרת זכויות יוצרים

כאשר אתם רוצים להוריד תמונות רלוונטיות לתכנים שלכם, ומצוין שם בפירוש שיש לשלם עבורן, אם לא תעשו כך, תסתכנו בהפרת זכויות יוצרים. באמצעות גוגל ניתן לזהות את התמונות הללו בקלות.

כמה עולות התמונות?

בכל אתר מצוין מחיר התמונות, והוא גם תלוי בנושא, במי שצילם אותן, בפרסטיז'ה של האתר ואפילו בגודל התמונה. גם אם בחרתם בתמונה בחינם, על מנת להיות הוגנים, תנו קרדיט למי שיצר אותה, כך יפחתו הסיכויים שאתם תפעלו בניגוד לחוק.

> קראו מידע מקצועי והמלצות נוספות באתר http://hayeruka-meimad.org.il!