איך מחליטים על גודל מתאים של מלונה לכלב?

גודל מתאים של מלונה לכלב

כיום תוכלו למצוא לא מעט סוגים שונים של מלונות בשלל גדלים, בחרו מלונה לכלב באתר רויאל פט. במטרה להצליח לבחור נכון גודל מלונה מותאמת לצרכיו ולגודלו הפיזי של הכלב שלכם, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות טרם מעמד הבחירה. ראשית חשוב לומר שלא מעט בעלי כלבים לא מצליחים לבחור נכון מלונה בגודל מתאים לטווח ארוך מה שמאלץ אותם להחליף אותה לאחר תקופה קצרה מרגע רכישתה בלבד. לכן חשוב שתכירו את הנקודות הבאות לפני שאתם מגיעים לבחור את המלונה המושלמת עבור הכלב שלכם. 

חשוב להכיר את גודלו הפיזי המלא של הכלב שלכם

הנקודה הראשונה היא סוג הכלב והתחשבות בגדילתו בעתיד. בעלי כלבים רבים לא יודעים בדיוק לאיזה גודל הכלב שלהם אמור להגיע ולכן סבורים שהוא במצבו הנוכחי נמצא בשיא גודלו. מקרים אלה על פי רוב מביאים אותם לרכוש מלונה בגודל קטן מידי לממדי גופו של הכלב שלהם. לכן, בשלב הראשון חשוב שתכירו היטב את גודלו הפיזי העכשווי של הכלב שלכם וכן את האפשרות של גדילה בעתיד. במידה והכלב שלכם אכן לא הגיע לשיא גודלו עדיין, חשוב לבדוק עם בעלי מקצוע מהו שיא גודלו האפשרי של הכלב שלכם בממוצע.לאחר הכרת נתון זה תוכלו לגשת לבחור בצורה מושכלת את המלונה עבור הכלב שלכם. 

וודאו שיהיה מספיק מרווח להכנסת קערת האוכל, המים וכלל הפריטים שתרצו שיהיו בפנים המלונה

נקודה נוספת שיש להדגיש, לא כדאי להסתפק במלונה שהכלב יצליח להיכנס בה אלא במלונה שהוא יצליח לשהות בה עם מרווח מקום נורמטיבי. בחירה מדוייקת על פי מידותיו של הכלב שלכם פעמים רבות תגרום לו צפיפות יתר ולכן חשוב לבחור מלונה גדולה יותר תוך התחשבות בכל נפריטים שתרצו שיהיו בפנים המלונה (עברו למוצר באתר רויאל פט). סביר להניח שלא הכלב לבדו ישהה בפנים המלונה אלא גם קערת המזון, השתיה, משחק אחד או שניים ועוד.