כל היתרונות של שומר חנייה מתקפל

שומר חניה מתקפל

שומר חניה מתקפל נועד לחסום חניה פרטית מפני זרים. הוא נדרש בעיקר בערים גדולות בהם קיימת מצוקת חניה אמיתית. הדבר נכון, כמובן, לתל אביב אבל גם ליתר הערים הגדולות בישראל העמוסות במכוניות. נעזרים בו אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ואחרים אשר ברשותם חניה פרטית.

במקרים רבים, מגיעים בעלי הרכבים לעבודה או לבית ומגלים כי מישהו רכב זר תופס את החנייה. לעיתים, הוא עושה זאת רק למספר דקות אבל גם במקרים כאלו העניין הזה מטריד אותם רבות.

יתרונות

היתרון העיקרי של שומר חניה מתקפל הוא בכך שהוא נועל את החניה מכניסת מכוניות זרות. היתרונות הנוספים שהוא קל להתקנה ולהסרה וניתן לנייד אותו בהתאם לצורך. כל שומר חניה מגיע עם ערכת חיבור, מנעול ושני מפתחות.

מידותיו הן של גובה 59 ס"מ ורוחב של 28 ס"מ. הוא מגיע בצבע שחור עם מחזיר אור צהוב שניתן לראותם היטב ביום ובלילה גם יחד. עשוי מפלדה מגולוונת צבועה. מעמידים אותו בחזית החניה. ההתקנה נעשית באמצעות קדיחת דיבלים לקרקע והברגת ברגים לתוך 6 עוגנים.

אלו מאפשרים לו להיות מסיבי ויציב. הפתיחה והנעילה היא באמצעות מנעול פשוט.

רכישה נכונה וטובה

מוצר זה הוא אחר ממגוון שומרי חניה הקיימים בשוק וכולם נמכרים על ידי חברה בעלת מוניטין בתחום. לצידם ניתן למצוא פסי האטה, עמודי נחום תקום לסימון אתרים, מעצור חניה לרכבים, תמרורים גמישים ועוד. כולם נועדו לטובת בעלי המכוניות, למהנדסי תעבורה ולבעלי חניונים ועוד.

ניתן לראותו באתר החברה. קיימת תמונה ותיאור המפרט שלו ופרטים חשובים אחרים. שירותי החברה כוללים, ייעוץ, מחירים נוחים, הובלה או משלוח, הוראות התקנה ועוד. כל המוצרים הים בטיחותיים ותקניים ומיוצרים על ידי חברה בעלת שם ההולך לפניה.