מהפכת המחירים הגיעה גם לעיצוב לוגואים

עיצוב לוגואים

זוכרים את הימים האלה שהיינו משלמים לפי דקת שיחה? והמחיר היה משתנה אם היינו מחייגים למספר נייד או נייח. זה היה מאוד משנה מי ביצע את השיחה, ומי שלח את ה-SMS כי הוא זה ששילם, ושילם לא מעט… חשבונות הסלולר היו יכולים להגיע למאות ואף אלפי שקלים בחודש, אם שלחנו יותר מידי SMS לחברינו או ביצענו שיחות ארוכות. והיום? היום יש חבילות שמאפשרות לשלם 50 שקלים (ויש גם יותר זולות) ולבצע שיחות ו-SMS ללא הגבלה (עזבו לרגע בצד שאת ה-SMS החליף ה-whatsapp  שמהווה כיום פלטפורמה חינמית לחלוטין). אחרי מהפכת מחירי הסלולר זה הגיע גם לבתי הקפה עם רשתות הקפה שמאפשרות לקנות קפה, מאפה, מיני ארוחות, וחטיפים ב-5 שקלים בלבד. מדובר בהורדה של מאות אחוזים במחירים! גם חדרי הכושר הצטרפו למהפכת המחירים, וכיום תוכלו למצוא לא מעט מכוני כושר שמציעים מנוי חודשי ב-100 שקלים בלבד, כשלפני כן מנוי חודשי במכון כושר ממוצע היה עומד על לפחות פי 3 מזה. וכל הסטוקים למיניהם בהם תוכלו למצוא את כל האבזור לבית במחירי רצפה וכו וכו.

אז מה קורה עם עיצוב לוגואים?

אם התחלתם לבדוק מחירים של עיצוב לוגו בקרב חברות ומעצבים גרפיים – אתם בטח תסתרו את כל מה שכתבנו קודם לכן. איזה מהפכת מחירים, כשעיצוב לוגו מתחיל רק מ-800 שקלים, ומגיע גם לאלפי שקלים?

אז תכירו את לוגו 24, שמספקים לוגו לעסק במחיר מוזל ותוך 24 שעות מרגע ההזמנה. איך זה קורה אתם שואלים? בניגוד לתהליכים ארוכים ומורכבים שיציעו לכם חברות מיתוג ומעצבים גרפיים כאלה ואחרים, בלוגו 24 התהליך הוא פשוט הרבה יותר. נכנסים לאתר, ממלאים את טופס ההזמנה שמופיע מטה ומאפיינים את הלוגו הרצוי לכם. זה קורה באמצעות מספר שאלות פשוטות כמו – מה שם העסק? איזה צבעים תרצו לשלב בלוגו שלכם? מה ייחודיות העסק? וכו. אחרי 24 שעות כבר תקבלו את הלוגו, בקבצים המותאמים לפרסום, הדפסה וכו. מדובר בפתרון מהיר ואיכותי לכאלה שצריכים עיצוב לוגו במחיר מוזל ויודעים פחות או יותר מה ירצו שיופיע בלוגו.

כמו כן, אם עיצבתם לוגו דרך לוגו 24, תוכלו לקבל גם חבילת מיתוג לעסק במחיר משתלם גם כן. החבילה כוללת עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב דף לוגו מקצועי לעסק, עיצוב חתימה ממותגת למייל ועיצוב תמונת פרופיל וקאבר לפייסבוק. אין ספק שחבילה הזו כוללת את כל מה שעסק מתחיל צריך, כדי לשדר נוכחות ומקצועיות לקהל היעד שלו, ובמחירים משתלמים מאוד.

אז כן, מהפכת המחירים הגיעה גם לעיצוב לוגואים, ומעכשיו ממש לא חייבים לשלם אלפי שקלים לעיצוב לוגו. זה פשוט – צרו איפיון עבור הלוגו הרצוי עבור העסק שלכם, מלאו את הטופס באתר, וקבלו את הלוגו בקלות ובמהירות ישירות למייל שלכם.