וורלד 8 – למה השימוש בו משתלם לנו?

בדרך כלל, כשאנחנו טסים לחו"ל, בין אם זה לחופשה ובין אם זה לצורך אחר, אז אחד הדברים שאנחנו בוחנים, זה כיצד יש לנו אפשרות להשתמש במכשיר הסלולר שלנו בצורה נוחה, זמינה ופשוטה, באופן שנוכל להוציא שיחות והודעות וכן נוכל לגלוש באינטרנט, מבלי שנצטרך לחפש רשת WI-FI, אלא נוכל לעשות את זה בצורה ישירה דרך מכשיר הסלולר שלנו. 

רבים בוחרים להשתמש באופציה של רכישת חבילת חו"ל דרך חברת הסלולר בה הם מנויים. הבעיה היא שהחבילות הן מאוד יקרות ולא בהכרח משתלמות מבחינה כלכלית. לכן אנחנו צריכים לחפש חבילות הרבה יותר זולות ומשתלמות, בכל אספקט. 

אחת האופציות שעומדות לרשותנו היא רכישת סים וורלד 8. מדובר על סים אשר עולה עשרות שקלים בלבד ואפשר לבצע בעזרתו שיחות וכן להוציא הודות, ואף לגלוש באינטרנט בצורה חופשית. הכרטיס מתבסס על רשת מקומית והוא פועל בלמעלה מ-120 מדינות שונות ברחבי העולם. 

למה נכון לנו לקנות וורלד 8?

ראשית, מדובר על כרטיס סים שעולה עשרות שקלים ויש לנו אפשרות להטעין אותו בכל פעם מחדש אם השתמשנו בכל הזיכרון שלו. כך אנחנו אף פעם לא נישאר מאחור ותמיד נהיה מחוברים ומעודכנים בכל מה שקורה. 

שנית, הסים מאפשר לנו לשמור על מספר הנייד שלנו ואנחנו לא צריכים לוותר עליו. יש לנו אפשרות להשתמש במכשיר כל הזמן, וכן יש לנו אפשרות להטעין את הכרטיס במשך 24/7. 

היום אנחנו יכולים לרכוש כרטיס סים וורלד world 8 בסניפים של דואר ישראל וכן באתרי אינטרנט שונים. אנחנו יכולים לצאת לחופשה בחו"ל בראש שקט ובידיעה ברורה שהכרטיס נמצא ברשותנו ואנחנו יכולים להשתמש בו בכל עת על פי הצרכים שלנו.