מיכאל פוליצר – למה חשוב ללמוד על שוק ההון?

אנשים שאינם מושקעים בשוק ההון, הרבה פעמים נוטים להסביר זאת בטענה שהם אינם מבינים דבר ומדובר בתחום שנועד לאנשי מקצוע ולא לכל אחד. רבים סבורים שבשוק ההון יכולים להשקיע רק מי שיש לו הרבה כסף ומי שיש לו ידע וניסיון. אחרת זה מיותר לנסות, וזה עלול לייצר הפסדים כספיים משמעותיים. 

מיכאל פוליצר מומחה בשוק ההון מסביר כי העניין הוא, שכל אחד מאיתנו כך או אחרת מושקע בשוק ההון. דרך קרנות פנסיה, קופות גמל ומוצרים פיננסיים אחרים, אנחנו מושקעים בשוק הון באופן ישיר או עקיף. צריך לומר, לא רק אנחנו מושקעים, אלא גם חברות הביטוח אצלן יש לנו פוליסות שונות, מושקעות בשוק ההון וזה כמובן יכול להשפיע גם על הכיס שלנו. 

לכן, גם אם אין לנו הרבה כסף וגם אם אנחנו לא בהכרח מתכוונים להשקיע בו באופן רציני ומשמעותי, אזי יהיה נכון מצידנו ללמוד את הנושא לעומק. 

איך מיקי פוליצר יכול לעזור לנו?

מי שיכול לעזור לנו ללמוד את שוק ההון לעומק, הוא מיקי פוליצר. מדובר על איש מקצוע בעל ידע וניסיון רב שיכול לספק לנו הרבה מאוד כלים ואמצעים בשביל ללמוד על שוק ההון, באופן מעשי ותיאורטי. 

מיכאל פוליצר בנה קורסים שלמים שיכולים להתאים למי שאין לו ניסיון וידע, ובעזרתם אפשר ללמוד כל מה שצריך לדעת על שוק ההון בישראל ובכלל.