באילו מקרים ניתן להגיש בקשה לפשיטת רגל שנייה?

אם אתם חושבים על בקשה לפשיטת רגל שנייה אז תרצו לוודא כי אתם יודעים מהם המקרים בהם תוכלו להגיש בקשה כזו, והאם אתם זכאים לקבל אישור עבור הלוואות לעסקים. ובכן, ניתן לומר כי במידה ונקלעתם לסיטואציה מאוד קשה והרשויות יוכלו לבחון זאת ולהבין כי אין פתרון אחר, סביר להניח כי יתאפשר לכם להגיש את הבקשה בפעם השנייה, כך שזהו דבר שצריך לקחת בחשבון.

 

תלוי בחומרת המצב אליו נקלעתם

 

כאשר בוחנים את המצב בו יהיה ניתן להגיש בקשה לפשיטת רגל שנייה צריך להבין כי תצטרכו להיות בסיטואציה גרועה יותר ביחס למצב בו הייתם בעת הבקשה הראשונה וזאת על מנת להבטיח שתוכלו להגיש את הבקשה ולהיות בטוחים שסיכויי הקבלה שלה יהיו גדולים, כך שזהו עניין משמעותי שכל אחד מכם ירצה לקחת לתשומת הלב שלו.

 

התייעצו עם יועץ כלכלי מנוסה

 

על מנת לדעת טוב יותר היכן את נמצאים בכל הנוגע אל הגשת בקשה לפשיטת רגל שנייה עליכם לוודא כי אתם פונים אל יועץ כלכלי מנוסה ועורך דין רלוונטי וזאת על מנת שיוכלו לסייע לכם ובהקדם האפשרי. כך תוכלו לדעת בדיוק כיצד לפעול ומה יהיו הצעדים הנכונים ביותר וזאת כל עוד מדובר על פשיטת הרגל שלכם. יש לקחת בחשבון כי אינכם זכאי לקבל הלוואה בערבות המדינה כתוצאה מהמצב הכלכלי אליו נקלעתם, אז אל תזלזלו בעניין הזה ושימו לב כי אתם פועלים בשיקול דעת.

 

חייב לבחון את הבקשה בצורה מעמיקה

 

על מנת לדעת טוב יותר היכן אתם נמצאים ומה סיכויי הקבלה של הבקשה שלכם תהיו חייבים לשים לב כי אתם נעזרים בגורמי מקצוע מנוסים וזאת כדי שיוכלו לבחון את הבקשה שלכם ובצורה המעמיקה והאחראית ביותר שישנה. כל אחד מכם שיפעל כך יכול להיות בטוח כי זו תהיה הדרך החכמה ביותר מצדו לפעול לפיה וזאת כל עוד חושבים על הנושא הזה.