יניב ארד רואה חשבון

אתם בכלל מודעים לכך שאתם יכולים לקבל לא מעט החזרי מס בשנה? האם פעם חשבתם, בתור עצמאיים, שרבע משכר הדירה שלכם למעשה מוכר במס? חשבתם פעם על כך שהתשלום על הטלפון שלכם, רבע ממנו מוכר כמה שאתם יכולים לקבל עליו החזר מס? האם ידעתם כי ילדים מזכים אתכם בנקודות? האם ידעתם כי אתם למעשה לא צריכים לשלם את הסכומים המטורפים הללו למס הכנסה? קרוב לוודאי שלא העלתם את האפשרות הזו על דעתכם. אבל האמת היא כי אם תסתכלו באותיות הקטנות, מהר מאוד תיווכחו לדעת, כי במידה רבה גם אתם יכולים להיות בעמדה בה אתם משלמים פחות, כל מה שאתם צריכים הוא לדעת שהאפשרות הזו קיימת בכלל. 

רואה חשבון מלווה אתכם לאורך כל הדרך 

התפקיד של יניב ארד רואה חשבון הוא לתת לכם את המענה המקצועי שבין היתר כולל סיוע משפטי, שכן הוא זה שיעזור לכם להבין האם אתם מתנהלים באופן חוקי, הוא זה שיעזור לכם למצוא את הדרך לשלם רק את שיעור המס שאתם צריכים לשלם ולא יותר מזה, הוא זה שישמור אתכם מכנסות של מעמ ומס הכנסה. 

מדובר על מי שדואג לכך שאתם תתמקדו בדברים החשובים

העבודה של יניב ארד רואה חשבון, יותר מכל, היא להבטיח כי אתם תעסקו בדברים החשובים באמת. העבודה של רואה חשבון היא להיות בטוח שאתם נמצאים בעמדה בה אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם נמצאים בידיים טובות וכי אתם יכולים להתעסק בפיתוח של העסק שלכם, בעבודה שלכם, בשיווק וניהול, כאשר מהצד, כל הזמן, יש מי שדואג לכך שהעבודה שלכם תיעשה באופן חוקי וכי אתם תשלמו רק את מה שאתם צריכים לשלם ולא יותר מכך בשום אופן.