מה התזמון הכי טוב לאיטום הגג?

ארבע עונות יש בכל שנה. לכל עונה יש מאפיינים והשפעות משלה על החיים שלנו. בעוד הקיץ בישראל חם ולח, החורף קריר למדי וגם רטוב. בתקווה שאכן גם החורף הבא עלינו לטובה יהיה משופע בגשמים – עלינו להיערך לקראתו כראוי. אחד הצעדים החשובים הוא איטום גג. חשוב להבין כי גגות ניזוקים במהלך השנים. הם ניצבים תחת כיפת השמים ונחשפים לחום משמעותי. הם צוברים עליהם רטיבות ושכבות האיטום ניזוקות. מה הפתרון? איטום גג.

 

מתי נכון לתזמן איטום גג?

כדי למנוע מצבים של רטיבות שמחלחלת פנימה אל תוך המבנה, עלינו להתכונן כראוי לקראת בוא עונת הגשמים. המשמעות זה ההכנה הזו היא לפנות אל חברת איטום אשר מציעה שירותי איטום גג. יש להבין מדוע כדאי לבצע את הפעולה הזו עוד לפני החורף. יש לכך מספר נימוקים:

עבודה ביבש – כל עוד הגג יבש לאחר עונת קיץ חמימה, קל יותר לבצע את המשימה. אין צורך להתמודד עם רטיבות שהצטברה ולא צריך לייבש את השטח לפני תחילת העבודה.

מחירי טרום עונה – בכל ענף יש מחירי טרום עונה לעומת מחירים גבוהים יותר בעונה הבוערת, או לענייני, העונה המטפטפת והמחלחלת… לכן יהיה כדאי לעשות איטום גג לפני החורף. בעונה בה ידיהם של אנשי המקצוע עוד לא מלאות בעבודה.

להקדים את הנזק – יש אנשים שלא יבצעו תיקונים ושיפורים לפני שהם רואים נזקים בעיניהם. כאן חשוב לנו להקדים רפואה למכה ולהיות בטוחים שהגשם הראשון לא יפתיע אותנו עם נזקים ועם רטיבות מטרידה. כי מספיק שכמות מעטה של מים תפגע בקירות שלנו, כדי להביא לכך שיהיה צורך לבצע שיקום קירות מלבד לאיטום הגג.

נהיה חכמים מראש – ונבצע איטום גג במועד!