אילו כלי גינון כל גנן חייב שיהיו לו?

כלי גינון

גנן מקצועי נפגש עם גינות בכל מיני גדלים. בכל גינה שכזו יכולים להיות סוגים שונים של צמחים שבהם יש לטפל לא רק מבחינת ההשקיה, אלא גם עם תפעול של פעולות ניקיון וגיזום שמידי פעם מבצעים. אלו כלי גינון חייבים להיות אצל כל גנן?

מפוח

בכל גינה יש צמחייה, וכל צמחייה בסופו של דבר גם משירה. יש צמחים שמשירים רק בעונת השלכת ויש כאלה שמשירים כמה פעמים בשנה, ודבר זה מחייב את הציוד המתאים שאיתו ניתן לעשות סדר על ידי מפוח שמסייע להעיף את כל אלה כולל כל הלכלוך שנמצא שם אל עבר נקודה אחת לאיסוף מסודר.

חרמש

חרמש הכרחי עבור קיצוץ של כל מיני עשבים שנמצאים וגדלים להם בכל גינה. עם כלי שכזה ניתן לנקות את כל אלה בצורה מהירה, כאשר עם חרמש מקצועי העבודה תהיה כזו שממודדת בקלות עם ויברציות ופעילה בחוזקה גם בשטחי גינות מורכבים וגדולים לעבודה. 

מסור

בגינות שבהן ישנם שיחים ועצים בגדלים שונים, זה הכרחי שיהיה לא רק מסור אחד ויחיד, אלא כמה סוגים של מסורים, כולל מסור ידני וכולל מסור חשמלי שמסייעים להגיע אל גבהים שונים ולקצץ ענפים שהתארכו להם מעבר לגודל האפשרי באותו מיקום שבו אלה צומחים. טיפול בצורה ובגודל של עצים הוא הכרחי עבור גינה מטופחת והכלים הללו הם הכרחיים.

מכסחת דשא

זה נכון כי בגינות פרטיות רבות עוברים האנשים לדשא סינטטי, אבל לצד אלה יש בגינות ציבוריות גם לא מעט שטחים עם דשא אמיתי, ודשא כזה מחייב מכסחת דשא שתבצע את הקיצוץ של הדשא באופן יעיל ומהיר. יש כל מיני דגמים, וכאן זה ראוי לבחור מכסחת עוצמתית ובגודל המתאים לסוג העבודות שבדרך כלל מבצעים.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.villager.co.il!