5 סוגי קייטנות שוות ל2020

קייטנות

עוד מעט הקיץ יגיע וזה הזמן להתחיל בחיפושים אחרי קייטנה שתתאים לילדים שלכם, ולרשום אותם כמה שיותר מהר, לפני שיסתיימו המקומות.

5 קייטנות ששווה לכם לרשום את הילדים שלכם אליהם

קייטנות בחו"ל

אם אתם רוצים לספק חוויה ייחודית לילדים שלכם, חוויה שכוללת גם לימודים, גם הנאה, גם חוויה תרבותית שונה ומיוחדת וכן אפשרות לפגוש חבר'ה ממדינות שונות בעולם. סאמר סקול זה הפתרון בשבילכם. מדובר בחוויה שהילדים לא ישכחו לעולם וייהנו ממנה מאוד. מה שעשוי להיות מאתגר, אלו הם המחירים של סאמר סקול אך אחרי שתבינו מה הילדים מקבלים, תגלו שזה שווה את זה.

קייטנות ספורט

אם הילדים שלכם אוהבים כדורגל, כדורסל, שחייה או כל פעילות ספורט אחרת, אז אתם יכולים לשלוח אותם לקייטנות שמיועדות לכך. ניתן למצוא קייטנות ספציפיות, כלומר כאלה שקשורות לענפים מסוימים, ואתם יכולים למצוא קייטנות כלליות של ספורט, כאלה שמכילות מגוון רחב של פעילויות ספורט שונות.

קייטנות מדע

קייטנות אלו נערכות הן במתנ"סים, הן בבתי ספר וכן בלא מעט מרכזים אקדמיים. כך הילד נחשף לפעילות מדעית מעניינת, כך הוא לומד על דברים מיוחדים ויכול כמובן גם לייצר דברים שלא עושים בדרך כלל בבית הספר.

קייטנות יצירה

מקומות רבים מפעילים קייטנות יצירה ייחודיות, בין אם מדובר בציור, פיסול, ועוד, ולו כדי לאפשר לילדים לפתח חשיבה יצירתית ולשפר את המיומנויות המוטוריות שלהם. כמובן שכל קייטנה כזו היא בהתאמה לגילו של הילד, וצריך לומר שהרבה פעמים יש צורך לבדוק את יכולותיו וכישוריו, על מנת לבדוק האם הוא מתאים לכך.

קייטנות שטח

מדובר על קייטנות שנערכות בטבע, כאשר כל יום נערך טיול אחר במקום שונה, לעיתים מדובר על טיולים שנמשכים יומיים כולל שינה בשטח. במהלך הטיול הילדים מטיילים במקומות שונים עם מדריך, לומדים על צמחי ארץ ישראל, חיות וכן על דברים אחרים.

איך נרשמים לקייטנה הנכונה?

בשביל לרשום את הילד לקייטנה הנכונה, יש להחליט ביחד איתו מה נכון עבורו, מה הוא רוצה, יש צורך לבדוק כמובן את העלויות, משך תקופת הקייטנה, ורצוי לבצע את הרישום כמה שיותר מהר.