טונרים למדפסת ברדר

טונרים למדפסת ברדר

כאשר אנחנו ניגשים לחנות מחשבים ומדפסות כמו דיולנד למשל בשביל לרכוש מדפסת חדשה לבית או לעסק, עומדות בפנינו אופציות שונות. בין אם זה על פי דגמים, גדלים, בין אם זה על פי סוגי חברות וכן על פי צורת עבודה של המדפסת. 

למשל, אנחנו יכולים למצוא מדפסות שעובדות עם ראשי דיו לעומת מדפסות שעובדות עם טונרים. כך לדוגמא, אנחנו יכולים למצוא מדפסות טונרים למדפסות ברדר או מדפסות אחרות. כאן עולה השאלה, מה יותר נכון, מה עדיף בין אם זה מבחינת איכות, עלויות או מבחינות אחרות. 

רכישה של מדפסות עם טונרים, נחשבת לאופציה פופולארית בקרב בעלי עסקים ומשרדים. ההסבר הוא, שמדובר בדיו שעובד הרבה יותר מהר, הרבה יותר איכותי, וזה הרבה יותר משתלם למי שמעוניין לבצע הדפסות בכמויות גדולות, קראו על טונרים למדפסת ברדר למשל. הן בגלל שהמוצר יותר איכותי ומיועד להדפסות בסדר גודל כזה, והן בגלל שזה מתבצע יותר מהר וכן בצורה הרבה יותר איכותית. 

במקרה של ראש דיו, אזי שההדפסה אומנם יוצאת איכותית, אך היא מתאימה לכמויות קטנות של הדפסות, בין אם זה בגלל איכות ההדפסה והן בגלל העלויות. 

איך בוחרים מה לקנות?

כאמור, אם אנחנו מתלבטים בין מדפסות עם טונרים, למשל מדפסות ברדר, לבין מדפסות עם ראש דיו, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מספר שאלות:

ראשית, כמה יעלה לנו השימוש לאורך זמן. לא רק מבחינת המדפסת אלא גם מבחינת הציוד ההיקפי למדפסת. 

שנית, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו באילו כמויות מדובר, כלומר, מה אנחנו רוצים להדפיס, לשם מה, האם מדובר בהדפסות בכמויות גדולות לאורך זמן או במועד ספציפי וחד פעמי. 

שלישית, עלינו לשאול את עצמנו לשם מה מיועדות ההדפסות, האם זה לצורך מקצועי או לצורך אישי.