כך תבחרו מנתח פלסטי בלי חששות

מנתח פלסטי

בין אם זו הפעם הראשונה שהחלטתם לבצע ניתוח קוסמטי, או שאתם רוצים למצוא מנתח פלסטי מקצועי יותר מהקודם – יש מספרים דברים שאתם חייבים לוודא, כדי להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ומקצועיות. בונוס – יש גם טיפ להוזיל את העלויות שלכם בגין הניתוח הפלסטי.

תבדקו את ההכשרות של המנתח הפלסטי שלכם

האם אתם מכירים את שמו של המנתח ומכירים אנשים אשר נותחו אצלו? האם המנתח חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ומשתתף בכנסים, הרצאות והשתלמויות בעולם הכירורגיה הפלסטית? האם חיפשת באינטרנט אודות המנתח והמלצות ברשת? במידה ועניתם כן – תוכלו להיות רגועים שהמנתח עבר את כל ההכשרות הנדרשות ובעל ניסיון וותק רב בתחום.

כל מה שחשוב לוודא בפגישת הייעוץ

במפגש המקדים, יש לבחון את החיבור אל המנתח, לבחון את תודעת השירות והליווי שתקבלו לפני, במהלך ואחרי הניתוח הפלסטי – שכן עליכם לסמוך על המנתח שלכם בעיניים עצומות. חשוב לוודא כי קיבלתם את כל המידע אודות ההכנות לניתוח ומהלכו, הסיבוכים האפשריים ותהליך ההחלמה. כמו כן, עליכם לקבל דרכים ליצירת קשר ומתן מענה ותמיכה לאחר הניתוח או הטיפול האסתטי.

שימוש במכשור רפואי מתקדם וחדיש

יש לערוך סיור במרפאה (במידת האפשר) ולברר אודות המכשירים, בהם נעשה שימוש לטיפול או הניתוח הפלסטי שתעברו. מנתח מקצועי לא יסכים להתפשר על מכשירים וטכנולוגיות מיושנות, ויביא ללקוחותיו את כל החידושים בעולם הכירורגיה הפלסטית והשיטות הכי חשדניות ומומלצות לכל סוג טיפול, ראו לדוגמה ניתוח אף!

תבדקו האם קופת החולים שלכם עובדת עם המנתח ותחסכו כסף

העובדה שקופת חולים עובדת עם המנתח, מעניקה הבנה כי המנתח הוא מנתח מוכר ומוכשר. בנוסף, במידה ותבחרו מנתח פלסטי שעובד עם קופת החולים שלכם, תוכלו לקבלת החזר חלקי או השתתפות בתשלום מטעם קופת החולים.