כך תבחרו ריהוט לגני ילדים

גני ילדים ומגרשי משחקים נודעים בשל האיכות של המתקנים המוצבים בהם. לכל שכבת גיל יש את המתקנים המתאימים במיוחד עבורם. נדנדות, מגלשות, קרוסלות ועוד הן רק חלק מהמערך הכולל של המתקנים הנמצאים בגן השעשועים או בחצר המשחקים שבמעונות.

אם אתם הם אלה האחראיים לעיצוב ואבזור גני משחקים וגני ילדים, חשוב מאוד שתדעו כמה עניינים חיוניים עבור ביטחונם והנאתם של הילדים. לא כל מתקן וכל משחק, גם אלה המושכים את העין, בוודאות בטוחים לשימוש.

בוחרים במתקנים שיש להם תו תקן מאושר

הבריאות של ילדינו חשובה יותר מכל הנאה אחרת בעולם. לא נשלח את הילדים שלנו לשחק במקום עם מתקנים לא בטיחותיים שלא עברו פיקוח ורישוי. לכן כאשר אתם מזמינים מחברה המספקת מתקנים וכמו כן ריהוט לגני ילדים, אתם חייבים בראש ובראשונה לוודא כי הם פועלים בצמוד לרשויות הממשלתיות המטפלות בנושאים אלו ובגופים המפקחים על רישוי גני משחקים ומתקני שעשועים.

איכות של חומרים שאינם מסוכנים למגע ונשימה

גני משחקים בני זמננו עשויים מחומרים איכותיים יותר. כאלו שאינם מתחממים יתר על המידה בחשיפה ממושכת לשמש כמו פעם. בעבר, היו עושים שימוש במתכת חשופה שצוברת אור ומעלה טמפרטורה גבוהה, כך שהיו ילדים שחטפו כוויות חום של ממש בנגיעה בהם בימי הקיץ הלוהטים של ישראל. כיום אפשר למצוא תחליפים איכותיים לחומר הברזל.

כמו כן, וודאו כי החומרים מהם עשויים המתקנים אינם מתכלים ולא מתקלפים בקלות. ישנם כל מני חומרים כימיים שעלולים להכיל חומרים מסרטנים ולא בריאים לנשימה.

התאימו את המתקנים לשכבת הגיל המיועדת

כל שכבת גיל מותאמים לה מתקנים לרמה שלה. ילדים קטנים יש להם מתקנים נמוכים ובטוחים לשימוש מגובה הרצפה. לילדים גדולים יותר יש מתקנים מאתגרים המתאימים ליכולות המוטוריות והקוגניטיביות שלהם. 

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר http://www.idanelgani.co.il!