מחיר לימודי סייבר

מחיר לימודי סייבר איננו אחיד. כל מוסד גובה מחיר אחר, ועניין זה תלוי בכמה פרמטרים, למשל: כמה זמן יהיה עליכם ללמוד, כמה שעות במצטבר? ויש גם הבדלים בין קורס אונליין וקורס פרונטליין. זה יכול להסתכם גם בחמש ספרות.

העלות היא לא הכל

אמנם מחיר של קורס סייבר איננו זול, אך לא הכל זה הכסף. בהחלט לא מומלץ לבחור במוסד שהציע לכם ללמוד במחיר נמוך מאוד, כנראה יש לזה סיבה.

סייבר ואבטחת מידע

למעט זאת, סייבר ואבטחת מידע הם בין התחומים המבוקשים בשוק העבודה, סביר להניח שתמצאו עבודה במהירות, שכן חסרים אנשים בתחום זה. בנוסף, גם המשכורת מצוינת. קראו כאן בהרחבה על משרות אבטחת מידע!

לוחמה מסוג שונה

כיום צבאות מתקדמים לא רק נלחמים עם טנקים, המלחמה עם מדינות עויינות היא במישור שונה לחלוטין – הנשק הוא המחשב. וכך תוך כדי פעולת סייבר מסוימת, אתם לוקחים חלק במלחמה, שונה מזו אליה אנו רגילים, הרבה יותר מתוחכמת, לא פלא שהמעסיקים תולים שלטים ליד בסיסים בהם החיילים שובצו ליחידת 8200.

אולי המחיר גבוה עבורי?

גם אם לא קל לכם להוציא לא מעט כסף (קורס סייבר יכול אף לעלות מעל 20,000 ש"ח) אבל תוך טווח זמן קצר, ולאחר שסיימתם את הקורס ומצאתם עבודה, תכסו את מחיר הלימודים.

לסיכום

מחיר לימודי סייבר איננו נמוך, וקיים הבדל משמעותי בין המוסדות השונים ומספר שעות הלמידה, אבל זה שווה כל גרוש שתוציאו מכיסכם.

מדובר באחד מהמקצועות המאתגרים והמרתקים ביותר שיש כפי שתוכלו לראות באמצעות אתר חברה לגיוס בסייבר. זהו מקצוע בעל ערך מוסף, במיוחד בישראל, ולא לשכוח, אין שום צורך במכינה בדומה למוסדות גבוהים. 

על מנת להתקבל ללימודים, אין צורך אפילו בניסיון או ידע, כל שתצטרכו הוא להגיע לפגישת היכרות.