3 סימנים שהגיע העת לאתר חברות כוח אדם מוצלחות

חברות כוח אדם

בעלי עסקים רבים מגיעים למסקנה שיותר פשוט עבורם לעבוד עם חברת כוח אדם, מאשר לגייס את העובדים שלהם בצורה עצמאית. אומנם חברת כוח אדם גובה את השכר שלה עבור העבודה, אך במקרים רבים עדיף לשלם עבור גורם חיצוני שיהיה אחראי על תהליך הגיוס לחברה, מאשר להשקיע לא מעט זמן, משאבים ואנרגיה בתהליך. רוב המעסיקים בוחרים היום לפרסם את מודעות הדרושים שלהם, ברשתות החברתיות או באתרי הדרושים השונים שפזורים ברחבי הרשת. מצד אחד, מדובר על גישה נבונה המביאה לכמות עצומה של פניות. אך מצד שני, רוב הפניות כלל אינן רלוונטיות לדרישות המשרה. כתוצאה מכך, המעסיק נאלץ לבזבז לא מעט מזמנו הפנוי, על מנת לעבור על קורות החיים ולסנן את כל המועמדים שלא רלוונטיים למשרה מבחינת ההשכלה או הניסיון שלהם.

מהם הסימנים שהגיע הזמן לאתר חברות כוח אדם מוצלחות ויעילות?

כאמור, הסימן הראשון הוא עודף פניות. אלא אם כן המעסיק מעוניין להעביר שעות על גבי שעות במעבר על קורות חיים, שרובם כלל אינם תואמים להגדרות המשרה, עדיף לו לבקש את סיועה של חברת כוח אדם שמתמחה בתחום. חברת כוח האדם תוכל לספק מענה מהיר ויעיל יותר, סינון מקצועי יותר של קורות החיים וכמובן לשלוח אליו אך ורק מועמדים מקצועיים ומתאימים לתפקיד. פתרון זה מעולה עבור חברות סטרטאפ, שאינן מחזיקות במחלקת משאבי אנוש שתוכל להתעסק בעניין. אופציה שנייה, היא מצב שבו מדובר על חברה שלא מעוניינת כלל לחשוף את סוגי המשרות הפנויות. חברות מסוג זה אינן מעוניינות בגל עצום של מועמדים, ולכן הן פונות לחברת כוח אדם, על מנת שזו תבחר עבורן את המועמד המתאים ביותר לתפקיד. האופציה השלישית מתמקדת במשרות דיסקרטיות, כלומר משרות ששייכות לעובדים קיימים בחברה, אשר יש צורך להחליף אותם. חברות רבות אינן מעוניינות לספר זאת לעובדים, לפני שמצאו להם מחליפים מתאימים.

לסיכום, חברות כוח אדם מוצלחות יכולות לסייע לכל חברה ולכל ארגון לאייש משרות דיסקרטיות, משרות פופולאריות ומשרות המצריכות לא מעט סינון של המועמדים שמעוניינים בהן. חשוב לעבוד עם חברת כוח אדם מנוסה ומקצועית.

המידע באדיבות אתר אולג'ובס

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

General
yarin

4 יתרונות במעשנת גז

אין כמעט משפחה ישראלית שלא אוהבת לאהוב אוכל, ועל אחת כמה וכמה בשר. בין שמדובר על אירועים משפחתיים או על חגים גדולים, כל אחד מאיתנו

קרא עוד »
Nimrod Yaron,
General
yarin

מהו הליך גילוי מרצון?

המאמר באדיבות Nimrod Yaron חילופי מידע דו צדדיים בין רשויות המס לבנקים בנוגע לחשיפה להון שחור והצהרת הכנסות מעבר לים, האיצו לאחרונה וימשיכו להתרחב בעתיד.

קרא עוד »