עצמאים עם רואה חשבון? למה בכל זאת כדאי לכם לפנות לאבסולוט יועצים

עצמאים עם רואה חשבון? למה בכל זאת כדאי לכם לפנות לאבסולוט יועצים

רואה חשבון הוא מי שהוסמך על פי חוק לעסוק במקצוע ראיית חשבון  ותפקידו הוא ביצוע ביקורת על דוחות כספיים. לרואה החשבון ידע והשכלה רחבה בתחומי החשבונאות, המימון, המיסים ותחומים נוספים, הדרושים לביצוע עבודתו.  

הגדרת מקצוע ראיית החשבון בישראל היא: "ראיית חשבון" פירושו – בדיקתם, בקרתם או אישורם של כל מאזן, חשבון ריווח והפסד, חשבון הכנסות והוצאות, חשבון תקבולים ותשלומים וכל חשבון כיוצא בהם, ומילוי כל תפקיד אחר שנתייחד או שיתייחד בחיקוק לרואה חשבון, להוציא ניהול חשבונות; "רואה חשבון" – מי שבידו רישיון בר תוקף שניתן לפי חוק זה. 

עצמאים? כך תבחרו רואה חשבון 

התמחות, שנות ניסיון, מעקב שוטף, עדכון מקדמות, המלצות לחיסכון פנסיוני, הכנת דוח שנתי, זמינות ומחיר.

אחרי שבחנתם את כל הדברים הללו ורגע לפני שאתם מוצאים משרד רואה חשבון חדש, נסו לבחון ברמה האישית את מי שמציע לכם קורת גג ותשאלו את עצמכם האם אותו אדם רואה רק מספרים או גם רואה אתכם כאנשים. כעצמאים, כדאי לשאוף למצוא אדם, שמעבר לרצון שלו להצליח – יהיה גם שותף לחלום שלכם להצליח, יבין את החזון שלכם וידע להשתמש במספרים כדי להביא אתכם למקומות אליהם אתם שואפים להגיע.

ואם שאלתם את עצמכם למה דווקא אבסולוט יועצים?

הנה לכם התשובה- אבסולוט יועצים ממוקמים במרכז הארץ .

ההתמחות שלהם היא בנושאי החזרי מס הכנסה ותאומי מס וזה חלק מהשקפתם המקצועית כי תחום זה דורש התמקצעות והתמחות ייחודית שמטרתה להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולתת שירות טוב ויעיל  .

אבסולוט יועצים מעניקים יחס אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר,  היכרות מעמיקה ככל האפשר עם הרקע הרלבנטי של נתוני הלקוח, דרישת המסמכים הרלבנטיים, טיפול מקצועי וייצוג ע"י רואה חשבון.

לאבסולוט יועצים ישנם שלושה סניפים: סניף בראשון לציון, סניף בשפלה וסניף הנהלה בתל אביב.

גם אם ביצעתם בעבר בקשה להחזר מס או תיאום מס על ידכם או על ידי גורם אחר באבסולוט ניתן לבצע בדיקה חוזרת ויסודית הכוללת דגשים מתחום התמחותם.