רוקט פוקט מתנה שובבה ומדליקה

רוקט פוקט

אם יצא לכן להיתקל לא פעם במתנה מדליקה שקיבלה מישהי במסיבת רווקות, ביום הולדת, במסיבת גירושין או בכול מקום אחר – והמתנה הייתה ויברטור קטן מעוצב ומדליק הרי שרוב הסיכויים שמדובר בויברטור רוקט פוקט. מוצר זה נחשב מבין הנחשקים והפופולאריים ביותר בעולם אביזרי המין לנשים. אבל מה צריך לדעת על המוצר הספציפי הזה? הנה כמה עובדות חשובות:

רוקט פוקט הוא ויברטור קטן שמתאים עבור נשים שרוצות להנות מעינוג ועיסוי ישיר של הדגדגן. איזור זה בגוץ מאפר עונג צרוף מפני שהוא ידוע כמכיל קצות עצבים שאחראיים על חומרים המופרשים אל הגוף והמוח ומספקים הרגשת עונג וריגוש. רוקט פוקט נועד לעבוד בדיוק על אזורים אלה ולאפשר מקסימים הנאה. 

חשוב לדעת שוויברטור הוא מוצר קטן שאפשר לשאת בארנק ואפילו בכיס – תלוי בגודל שתבחרי. כיום יש ויברטורים בגדלים שונים עשויים חומרים שונים שהטוב והמתאים ביותר הוא סילקון רפואי או גומי ושאר חומרי איכות. ברוקט פוקט אפשר להשתמש בדיסקרטיות בכול מקום אינטימי והוא משמש רבות מהנשים לעינוג עצמי תוך שהוא עובר על רטט וגירוי איבר המין. 

> עוד מתנה מגניבה – בדקו דילדו ענק באתר Supertoys

הנה שלושה סוגי רוקט פוקט מומלצים

רוקט פוקט קלאסי

ויברטור קטן מעוצב וקומפקטי שאפשר לקחת לכל מקום. בחרי מוצר שיש לו ארבעה ראשית להחלפה עבור גיוון ועוצמה משתנה. 

ויברטור דולפין

רוקט פוקט מושלם מעוצב בצורה ייחודית להנאות מרגשות ונקודתיות. גם לפריט כזה יש בדרך כלל ראשים מתחלפים, ראו מבחר ויברטורים כאן בלינק https://www.supertoys.co.il/vibrators

רוקט פוקט חזק

ויברטור קטן אבל חזק שיש לו מנוע עוצמתי. בחרי ויברטור שקט ואיכותי. את המוצרים אפשר לבחור מתוך קטלוג של חנויות סקס און ליין ולקבלם במשלוח דיסקרטי ומהיר.