כל כמה זמן צריך להחליף מצבר?

כל רכב צריך מצבר מספיק חזק, כדי שיחזיק לו לכמה שנים טובות. יש מצברים שונים שלא בדיוק מספקים את הסחורה ואחרים, דווקא עושים עבודה מעולה עם הלקוח. אז כל כמה זמן צריך להחליף מצבר? בואו נבדוק.

כל כמה זמן צריך להחליף מצבר? 

כשאתם מחפשים מכונית חדשה, לאילו תכונות אתם הכי שמים לב? רובנו שופטים מכונית על פי קיבולת המנוע שלה, יעילות הדלק שלה, גודלה או רמת הנוחות שהיא מציעה.

מעטים מאיתנו, לעומת זאת, שמים לב רבה לסוללה של המכונית שלנו. כאחד החלקים החשובים ביותר בכל רכב מודרני, הסוללה של מכוניתכם מנהלת מגוון עצום של משימות ומכשירים, החל מהפעלת המנוע ועד הפעלת מחשבים ברכב.

בנוסף להחלפת השמן ברכב, החלפת מסנני אוויר ומשימות שירות כלליות אחרות, טיפול בסוללה של המכונית שלכם הוא אחד הדרכים היעילים ביותר, כדי להבטיח שמכוניתכם תעבור בצורה חלקה וללא בעיות.

איזה מצברים מומלץ לרכב שלכם?

מצברים שטוחים או פגומים הם אחד הגורמים העיקריים לשיחות סיוע בצד הדרך, וכמות אדירה של התקלות מתרחשת בגלל סוללות שהן פשוט ישנות מדי לתפקיד שהם מבצעים.

במדריך זה, נפרט את העובדות הנוגעות לסוללה של מכוניתכם ונעזור לכם לקבוע מתי הגיע הזמן לבחור תחליף. נשתף גם טיפים ספציפיים לרכב שיעזרו לכם להפיק את המרב מהמצבר של הרכב שלכם ולהאריך את תוחלת החיים שלו.

סוללות עלולות להישחק תוך שלוש שנים בלבד

למרות שהסוללות יכולות להחזיק חמש שנים או יותר כאשר הן מטופלות כראוי, רוב הסוללות ברכב יישחקו ולא יהיו יעילות תוך שלוש שנים מהשימוש היומיומי בתנאים רגילים. בדיוק כמו הסוללה של המחשב או הטלפון החכם שלכם.
מחפשים שירותי החלפת מצבר?
שירותי דרך וחילוץ מכל מקום?
עמי FIX כאן בשבילכם 24 שעות ביממה:
https://www.amifix.co.il/