כל כמה זמן צריך להחליף מצבר?

repairing-a-car-6078

כל רכב צריך מצבר מספיק חזק, כדי שיחזיק לו לכמה שנים טובות. יש מצברים שונים שלא בדיוק מספקים את הסחורה ואחרים, דווקא עושים עבודה מעולה עם הלקוח. אז כל כמה זמן צריך להחליף מצבר? בואו נבדוק.

כל כמה זמן צריך להחליף מצבר? 

כשאתם מחפשים מכונית חדשה, לאילו תכונות אתם הכי שמים לב? רובנו שופטים מכונית על פי קיבולת המנוע שלה, יעילות הדלק שלה, גודלה או רמת הנוחות שהיא מציעה.

מעטים מאיתנו, לעומת זאת, שמים לב רבה לסוללה של המכונית שלנו. כאחד החלקים החשובים ביותר בכל רכב מודרני, הסוללה של מכוניתכם מנהלת מגוון עצום של משימות ומכשירים, החל מהפעלת המנוע ועד הפעלת מחשבים ברכב.

בנוסף להחלפת השמן ברכב, החלפת מסנני אוויר ומשימות שירות כלליות אחרות, טיפול בסוללה של המכונית שלכם הוא אחד הדרכים היעילים ביותר, כדי להבטיח שמכוניתכם תעבור בצורה חלקה וללא בעיות.

איזה מצברים מומלץ לרכב שלכם?

מצברים שטוחים או פגומים הם אחד הגורמים העיקריים לשיחות סיוע בצד הדרך, וכמות אדירה של התקלות מתרחשת בגלל סוללות שהן פשוט ישנות מדי לתפקיד שהם מבצעים.

במדריך זה, נפרט את העובדות הנוגעות לסוללה של מכוניתכם ונעזור לכם לקבוע מתי הגיע הזמן לבחור תחליף. נשתף גם טיפים ספציפיים לרכב שיעזרו לכם להפיק את המרב מהמצבר של הרכב שלכם ולהאריך את תוחלת החיים שלו.

סוללות עלולות להישחק תוך שלוש שנים בלבד

למרות שהסוללות יכולות להחזיק חמש שנים או יותר כאשר הן מטופלות כראוי, רוב הסוללות ברכב יישחקו ולא יהיו יעילות תוך שלוש שנים מהשימוש היומיומי בתנאים רגילים. בדיוק כמו הסוללה של המחשב או הטלפון החכם שלכם.
מחפשים שירותי החלפת מצבר?
שירותי דרך וחילוץ מכל מקום?
עמי FIX כאן בשבילכם 24 שעות ביממה:
https://www.amifix.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

טפסים דיגיטליים
General
yarin

איך בונים טפסים דיגיטליים?

צריכים לבנות טופס דיגיטלי והבנתם שלבד אתם לא יכולים ושעבור טופס דיגיטלי תהיו צריכים סיוע מאיש מקצוע, שיוכל לכתוב לכם שורות קוד וליצור לכם טופס

קרא עוד »
רוקט פוקט
General
yarin

רוקט פוקט מתנה שובבה ומדליקה

אם יצא לכן להיתקל לא פעם במתנה מדליקה שקיבלה מישהי במסיבת רווקות, ביום הולדת, במסיבת גירושין או בכול מקום אחר – והמתנה הייתה ויברטור קטן

קרא עוד »