בעקבות אתהלך ספרו השני של הרב אהרן מרגלית

אתהלך ספרו השני של הרב אהרן מרגלית

אנשים אשר כותבים ספרים אישיים, בדרך כלל כותבים על החיים שלהם, אולי על החיים של ההורים שלהם. הם מבקשים לבחון אותם ולהציג בפני הקוראים את הסיפור שלהם והמסקנות שהם הסיקו בעקבותיו. הם לא מחפשים בהכרח להציג סיפורים של אנשים זרים, אנשים שהם לא מכירים וייתכן שגם הקוראים לא בהכרח מודעים אליהם. 

הרב אהרון מרגלית עשה משהו יוצא דופן. אחרי שהוא כתב ספר על חייו, אתהלך, ובו הוא מספר על הקשיים השונים שחווה מילדות וכיצד להתמודד איתם. קשיים פיזיולוגיים, קשיים חברתיים ואחרים. דברים שכל אחד מאיתנו יכול למצוא בהם עניין וקשר, דברים שכל אחד מאיתנו יכול להזדהות איתם כך או אחרת, הוא החל לכתוב ספר על ההשראה שקיבלו אנשים זרים מספרו, מתוך כוונה שהסיפור שלהם יעורר השראה בקרב אחרים, קראו אודות בעקבות אתהלך ספרו השני של הרב אהרן מרגלית.

כלומר, הוא כתב ספר שעורר השראה בקרב אנשים שונים, ובעקבות כך, הוא סיפר את הסיפור של אנשים אשר אכן קיבלו ממנו השראה. בין אם מדובר על גברים או נשים. 

למה הוא עשה את זה?

הסיבה שהוא עשה את זה היא, בשביל לגרום לאנשים לעורר השראה באנשים אחרים. כל אחד יכול לעורר השראה כך או אחרת, בין אם זה בסיפור קטן ובין אם זה בסיפור גדול. לא צריך לעשות דברים משמעותיים וגדולים בשביל לעורר השראה בקרב גורם כזה או אחר. 

כל מה שצריך זה לספר סיפור בצורה יפה וטובה, להיות מוכן להיחשף, ולספר את הסיפור באופן כזה שיהיה מי שירצה ויהיה מוכן לקרוא, יתחבר ויזדהה עם הסיפור, וכך הוא ידע כיצד להתנהל בעצמו. לפעמים, כל מה שאנחנו צריכים זה לשמוע סיפור מעורר השראה שיעשה לנו טוב.