מפנקים את העובדים עם משלוחי עוגיות ועוגות למשרד!

רוצים לשבור קצת שגרה? רוצים לתגמל את העובדים שלכם על העבודה הקשה שלהם, גם בשנה המטורפת של הקורונה? רוצים שהעובדים שלכם יעריכו את מקום העבודה שלהם? אין ספק כי משלוח של עוגיות ועוגות למשרד בהחלט יעשה את העבודה. 

עובדים אוהבים שמפנקים אותם, ששוברים להם את השגרה, שנותנים להם זמן שבו מראים להם כמה למקום העבודה איכפת ממצב הרוח שלהם. אחת הדרכים הטובות לשיפור מצב הרוח זה באמצעות עוגות ועוגיות, שהרי כולם אוהבים דברים מתוקים וטעימים!

היום כמובן שלא צריך להכין או לאפות שום דבר, אלא ניתן להזמין אספקת עוגות לעסקים מאתר מכולת. המגוון הוא כל כך רחב, ככה שאין מי שלא יוכל ליהנות מהעוגיות והעוגות שיגיעו למשרד.

איך זה יתאים לכולם?

היום יש עובדים שרגישים לגלוטן, עובדים עם בעיות סכרת, או כל דבר אחר, אבל כמובן שעולם האפייה התפתח בהתאם וניתן להזמין לעובדים את כל סוגי העוגיות, ככה שאף אחד לא יעמוד בצד יצטרך להסתכל על האחרים אוכלים.

ההפך, הרבה קונדיטורים שאופים, תמיד ימצאו אתגר בהכנה של מאפה שדורש את ההתאמות בגלל בעיות בריאותיות. האתגר הוא בכך שהעוגיות או עוגות עם חומרי הגלם המיוחדים, יצטרכו להתאים בטעם ובמרקם בדיוק לעוגה המקורית שאנשים מסוימים כפי שציינו אינם יכולים לאכול. 

איך מבצעים את המשלוח?

היום זה מאוד פשוט, ניתן להזמין את משלוח העוגות והעוגיות דרך מאפייה או קונדיטוריה בלחיצה אחת. כמובן שאם רוצים עוגיות או עוגות מיוחדות אז צריך לבקש. יש מקומות שבהם מראש יציעו עוגיות ועוגות מיוחדות, ואף יציעו להזמין אספקת קפה לעסקים שישתלב נהדר ליד העוגה.

כמובן, שיש לתאם את מועד ההזמנה שניתן יהיה להתכונן מראש, ואז פשוט המשלוח יגיע למשרד ארוז יפה, ואז כל מה שנשאר לכם זה לסדר יפה את העוגיות והעוגות ולתת לעובדים ליהנות.