מוטי פלד – האיש הנכון במקום הנכון

הרבה פעמים אנחנו שומעים על משקיעים ישראלים בנדל"ן, אשר עשו את הכסף שלהם בצורה מסוימת ומהר מאוד גם איבדו אותו. בין אם זה בגלל חוסר סבלנות, חשיבה לא נכונה, לעיתים זה נובע בגלל יהירות ושאפתנות יתר.

אך לצידם, יש לא מעט משקיעים אשר פועלים בצורה חכמה, עם הרבה מאוד סבלנות וגישה בריאה כיצד להתבונן על הדברים וכיצד לפעול על מנת שאלה ישרתו אותם כפי שאמור להיות. דוגמא לכך הוא מוטי פלד.

מוטי פלד אחראי על ארגון קבוצות רכישה רבות, בין אם זה עבור מבני מגורים ובין אם זה עבור מבני עסקים או מבנים אחרים. במקור הוא כלכלן אשר יש לו ידע נרחב בתחום הנדל"ן והוא מתעסק בו לא מעט. לא סתם אפשר להתייחס אליו כאיש הנכון במקום הנכון, מאחר והוא יודע בדיוק כיצד לגשת אל הדברים וכיצד לבצע אותם בצורה שתעניק לכל מי שעובד איתו או משקיע דרכו, תשואה טובה.

 

מה בדיוק עושה מוטי פלד?

בעיקרון, מוטי פלד הוא חלק מחברת שנקראת מינהל מגורים, חברה אשר בונה פרויקטים של נדל"ן בכל הארץ, בין אם זה לצרכי מגורים או צרכים אחרים. כל מי שרוצה ליהנות מנדל"ן איכותי ועל כן גם מהשקעה בטוחה, יכול לפנות אל החברה ובאופן ספציפי אל מוטי, והוא יעזור להם לבחור את הפרויקט הנכון בשבילם, את ההשקעה הבטוחה עבורם.

צריך לזכור, השקעה בנדל"ן היא לא דבר סטנדרטי. לא מדובר במוצר רגיל, מדובר במוצר שעולה הרבה מאוד כסף ויש הרבה מאוד פרטים שיכולים להשפיע על ההשקעה הזאת. לכן צריך למצוא אנשי מקצוע איכותיים שיעזרו לנו בכך. אין ספק שמוטי ומינהל מגורים ישראל, הם האנשים הנכונים עבורנו.