שנאוצר ננסי למכירה

שנאוצר הוא אחד הכלבים הפופולריים באירופה. הם מאוד פעילים ומלאי חיים. האינטליגנציה וההתנהגות שלהם הופכים אותם לבני לוויה נהדרים לאנשים שגרים בעיר או בבניין רב קומות. יש אנשים שמעדיפים להחזיק את הכלבים שלהם בתוך הבית מכיוון שהם אוהבים את הבטיחות של מגורים בחלל גדול. עם זאת, ישנם שנאוצרים רבים שאוהבים את חיי החוץ. הם אוהבים לרוץ ולרדוף ברצועה ומתנהגים טוב מאוד כאשר ילדים משחקים איתם בפארקים או בשטחים פתוחים אחרים. לא אכפת להם לשחק עם ילדים קטנים כל עוד הם בפיקוח. שנאוצרים הם חיות מחמד פנטסטיות, אבל חשוב לדעת איך לאמן אותן נכון ובאילו מצבים הם יתאימו למשפחה עם ילדים.

מה מייחד את השנאוצר מכל גזע אחר? השנאוצר הוא אחד הכלבים האלגנטיים והמלכותיים ביותר על פני כדור הארץ. יש לו נוכחות חזקה מאוד והוא תמיד מוכן לעשות את העבודה שלו. הכלב הזה הולך באלגנטיות, עם ראש מורם גבוה, מתקרב להכל לאט. כלב נהדר באמת שאין לזלזל בו!

יחד עם זאת, יש אנשים שאולי יעדיפו את השנאוצר הננסי, שהם כלב הרבה יותר קטן מימדים מהשנאוצר הרגיל. התכונות שלהם מאוד דומות, ואת אותן התכונות האלה תוכלו בעצם לקבל בכלב קטן וקומפקטי יותר. שנאוצר ננסי לא תוכלו למצוא בכלביות, מדובר על כלב גזעי עם תעודות וככזה, תוכלו למצוא אותו רק למכירה ממרביעים עם רישיון בלבד או מאנשים בתחום אשר עוסקים ביבוא כלבים באופן מקצועי, ראו באתר גור פור יו למשל.

ואיך ניתן למצוא אנשים אשר מציעים שנאוצר ננסי למכירה או כלבים גזעיים אחרים? פשוט מאוד, חפשו קצת באינטרנט ותוכלו למצוא אתרים מתאימים בשפע. תוכלו להתרשם מהמלצות.