גישור במשפחה – מתי הוא מפסיק להיות יעיל

גישור גירושין

יש בני זוג רבים שמבקשים לעבור יחד תהליך של גישור כאשר הם חשים שהקשר הזוגי והמשפחתי שלהם עלה על שרטון והם לא יודעים איך לסגור את הקצוות ביניהם. ייתכן והם הגיעו כבר למצב אשר בו הם מבקשים להיפרד ולפרק את החבילה אך הם מתקשים לעשות את זה בכוחות עצמם. יותר מידי חילוקי דעות עומדים ביניהם והם לא באמת מסוגלים להתגבר עליהם. אז כאן מגיע מקומו של המגשר. 

צרו קשר לתיאום פגישה עם עורך דין גישור גירושין>>>

מה זה גישור במשפחה?

גישור במשפחה זה למעשה שירות של פשרה הנעשית בין שני הצדדים כאשר המטרה היא לחסוך אצת הדיונים בבית הדין או גרוע יותר בבית המשפט.

כל התהליכים הללו כאשר הם נעשים במסגרות הרשמיות של בית הדין או בית המשפט, הם תהליכים מורטי עצבים, ארוכים מאוד ולא תמיד הם אכן מצליחים להוביל להסכמים הרצויים.

הגישור לעומת זאת עשוי להיות ממש מוצלח בים זוגות שרוצים לחסוך מעצמם את כל הבלגן הכרוך בניהול של דיונים מול בית המשפט. אך השאלה היא האם תמיד זה יהיה יעיל בצורה כזו?

גישור במשפחה – מתי הוא מפסיק להיות יעיל?

אז אנחנו רואים כי לא תמיד גישור הוא אכן יעיל ולא פעם מתברר שבני זוג שתלו אתל כל התקוות שלהם בהליך הגישור, מגלים לאכזבתם שהתהליך לא צלח. הם חייבים בשלב הזה להיעזר בשירות של אנשי מקצוע אחרים כאשר מדובר לרוטב בפניה לערכאות בליווי עורך דין נפרד לכל אחד מהצדדים.

לתיאום פגישה עם עו"ד גירושין >>>

מתי הגישור אכן הופך להיות פחות יעיל? 

הגישור לא יעיל במקרה ואחד הצדדים מתבצר בעמדתו ולא מוכן לוותר על 'פיפס' אחד מתוך כל מה שהוא חולם שיקרה. המגשר הכי מוצלח לא יוכל לעשות כלום עם עקשנים מהסוג הזה.