איחוד הלוואות – מתי זה טוב?

איחוד הלוואות

מספר גבוה של לקוחות בנקים שלקחו הלוואות בחייהם, מספרים כי ריבוי הלוואות בערוצים שונים – החל מהלוואה מחברת אשראי עד להלוואה בערבות מדינה או כזאת שנלקחה מהבנק – גורם להם לחוסר שקט, לבלבול ולהוצאות גדולות, בעיקר הוצאות על ריביות ועמלות. 

הבלגן שיוצרות יותר מידי הלוואות מוביל לכך שאין סדר בחשבון ולעיתים גם למחשבות על עוד ועוד הלוואות ומקורות מימון – מה שאסור בתכלית האיסור כאשר יש יותר מידי הוצאות והמינוס הולך וגדל. אז מה עושים? איחוד הלוואות היא דרך לצאת מהסיבוך ולהתחיל לשלם בצורה נוחה יותר ונכונה את התשלומים שיחזירו את הסכומים שלוויתם. 

אבל מה זה איחוד הלוואות?

איחוד כזה נעשה ע"מ לסדר את חשבון הבנק ולאפשר תשלום אחד חודשי בגובה שנוח ללקוח תוך איחוד כל סכומי הכסף שנלקחו בתקופות שונות, זאת מהבנק או ממקורות מינון אחרים. בין היתר מכסים באמצעות האיחוד מספר של הלוואות חוץ בנקאיות באמצעות הוספת סכום כסף להלוואה הגדולה והיחידה אשר תישאר בחשבון. בכך מאפשרים הורדה אחת פעם בחודש של סכום החזר שמאפשר מרווח נשימה. 

מתי כדאי לבצע את הפעולה? 

את הפעולה יש לבצע כאשר משלמים יותר מידי ריבית משום שהאיחוד מאפשר לבחור במסלול הלוואה עם ריבית נמוכה ואטרקטיבית יותר שמבטלת ריביות גבוהות מידי אותן משלמים הלקוחות לבנק בכל חודש. 

איחוד כזה מתאים למי שכבר אינו מצליח לגמור את החודש בשל יותר מידי תשלומים ועבור למי שרוצה לעשות סדר בחשבון ובחיים. כדי להבין יותר יש לפנות למומחים פיננסיים ויועצים כדי לבחור במסלול נכון ולבצע איחוד חכם ואטרקטיבי. 

לסיכום, איחוד הלוואות עושים כאשר רוצים לשלם פחות, כשיש בלגן בחשבון, בזמן שזקוקים למימון למטרות שונות. בהצלחה! 

קראו גם על משכנתא לאיחוד הלוואות

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

טפסים דיגיטליים
General
yarin

איך בונים טפסים דיגיטליים?

צריכים לבנות טופס דיגיטלי והבנתם שלבד אתם לא יכולים ושעבור טופס דיגיטלי תהיו צריכים סיוע מאיש מקצוע, שיוכל לכתוב לכם שורות קוד וליצור לכם טופס

קרא עוד »
רוקט פוקט
General
yarin

רוקט פוקט מתנה שובבה ומדליקה

אם יצא לכן להיתקל לא פעם במתנה מדליקה שקיבלה מישהי במסיבת רווקות, ביום הולדת, במסיבת גירושין או בכול מקום אחר – והמתנה הייתה ויברטור קטן

קרא עוד »