משמורת משותפת ומזונות – איך להגיע להסכם

נושא הילדים במקרה של גירושין הוא ללא ספק אחד הנושאים החשובים ביותר והמעסיקים ביותר בני זוג שמחליטים על גירושין. הורים אוהבים את הילדים שלהם וגם אם הם מבינים שאין ברירה והם יאלצו להיפרד מבן או בת הזוג ושיהיה לכך השלכות על הילדים, הם מנסים במרבית המקרים למזער כמה שאפשר את הנזק בכדי להקל על הילדים. בחירה בעריכה של הסכם משמורת משותפת ומזונות הוא ללא ספק משהו שמשנה בצורה משמעותית את כמות סבל של הילדים מהעובדה שההורים שלהם מתגרשים, והוא ממזער את הצלקות שנשארות לילדים ממהלך כזה שמזעזע את חייהם.

הסכם משמורת משותפת ומזונות – טוב לא רק לילדים

עריכת הסכם משמורת משותפת ומזונות הוא דבר שמועיל לא רק לילדים אלא גם מאפשר לבני הזוג להמשיך את חייהם לאחר הגירושין תוך הפסקת המריבות והבעיות שהיו בזמן הנישואין. כאשר ישנו הסכם כתוב אשר מחייב את שני הצדדים, אין סיבה להגיע למריבות, משום שהכול נעשה על פי החתום במסמך. כל מי שחווה או חזה בגירושין עם מריבות יודע עד כמה מדובר על משהו שלא מועיל לאף צד, וכאשר ישנם ילדים מדובר לא פעם על נזק בלתי הפיך שנגרם להם בראותם את המשפחה שלהם מתפרקת במריבה קשה.

איך עורכים הסכם משמורת משותפת ומזונות?

בשביל לערוך את ההסכם בצורה הטובה ביותר כדאי לגשת אל עורך דין גירושין אשר מתמחה בעריכת הסכמים מעין אלו בכדי שיוכל לכוון את בני הזוג כיצד לנסח את ההסכם בצורה הטובה ביותר כך שיכסה את כלל המקרים והאפשרויות הקיימות לאחר הגירושין. עורך הדין מסתייע בניסיונו מתוך מקרי העבר ויכול לסייע לערוך הסכם שיהיה המפורט והמלא ביותר בכדי למנוע מצב שלא מקרים שלא נכללו בהסכם ועלולים להביא אי הסכמות בעתיד.