דברים חשובים שכדאי לדעת כשבוחרים בית ספר למכירות

אם אתם יודעים בוודאות כי אתם רוצים לעסוק בעולם המכירות, יש לכם את כושר השכנוע הנדרש, אתם אוהבים לחתור להישגים, כדאי ללמוד בבית הספר הטוב ביותר והנחשב בתחום המכירות.

הדרכה למכירות

רצוי ביותר לבחור בית ספר למכירות בו המנטורים שיעבירו אתכם את ההכשרה, יהיו בעלי שיטות מכירה ייחודיות משלהם, עם ניסיון רב תחום. 

המורה שלכם חייב להיות מאסטר במכירות, כזה שיעניק לכם את כל הכלים האפשריים לעסוק בתחום וכמובן גם להצליח. להמשך קריאה אודות קורס מכירות

מתאים גם למי שכבר עוסק במכירות

זהו בית ספר למכירות שמתאים גם לאנשים שעדיין לא עבדו בתחום, וגם לכאלה שהם כבר אנשי מכירות, אבל מעוניינים לרכוש עוד אסטרטגיות מכירה ולשפר ביצועים.

ניסיון רב שנים

במקרה זה מדובר במדריך עם  שלושים שנות ניסיון בתחום, משמע הקילומטראז' שלו ארוך במיוחד, בהתאם לכך הידע הרב בעולם המכירות.

זהו מנטור שהצליח לפתח שיטות אימון מדויקות וייחודיות, על מנת להעביר לכם את כישורי המכירות שלו, שיפור אחוזי סגירה, כך הביצועים שלכם בתחום המכירות ישתפרו תוך טווח זמן קצר ביותר. ארגז הכלים שלו ישמש אתכם למשך שנים רבות.

אילו קורסים מוצעים?

המנטור מלמד באמצעות קורס מכירות אישי, קורס מכירות קבוצתי, קורסים לבעלי עסקים שמעוניינים להתקדם קדימה, לתת להם דחיפה קטנה אך עם משמעות רבה.

עולם של מנטורים

מומלץ לבחור בבית ספר למכירות שהוקם ע"י אנשי מקצוע עתירי ניסיון, שפיתחו שיטות חדישות, כל מנטור הוא מקצועי, בעל וותק בתחום ומעשי.

מהי המטרה?

המטרה העיקרית היא לספק למשתתפים בקורס את כל הידע הנדרש בעולם המכירות, ליוויי מקצועי לאורך כל הדרך, באמצעות חשיבה מחוץ לקופסה. ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלהם. למידע נוסף עולם המנטורים