איך לבחור ביטוח חיים

ביטוח חיים

נושא שמעסיק לא מעט הורים לילדים, הוא הפחד מפני אי יכולת לפרנס ולכלכל את הילדים. גם אנשים אשר עובדים במקום עבודה מסודר, ומרוויחים סכומי כסף נאים, עדיין יודעים ששום דבר לא מבטיח שהם יוכלו לעבוד לנצח, ובטח אין הבטחה שיחיו לנצח. הדרך הטובה ביותר כיום לדאוג לכך שגם במקרה חס וחלילה בו לא תוכלו להמשיך ולפרנס את הבית, ולדאוג לכסף עבור הילדים, היא רכישה של פוליסת ביטוח חיים באחת מן חברות הביטוח, כך שבמצב של מוות פתאומי או אובדן כושר עבודה, בן או בת הזוג (או במקרה שאין – הילדים עצמם) ימשיכו לקבל כסף שיוכל לעזור להם לקנות את צרכיהם וצרכי הבית.

איך לבחור פוליסת ביטוח חיים?

הדרך הטובה ביותר להחליט על פוליסת ביטוח החיים אשר מתאימה בצורה הטובה ביותר עבורכם היא התבוננת על המצב קיים כעת, והשינויים אשר עלולים לקרות בעקבות מוות פתאומי או אובדן כושר העבודה שלכם. לדוגמא, במקרה שמדובר על המפרנס העיקרי בבית, החשיבות לבחור פוליסה יקרה ורחבה יותר, גדולה הרבה יותר מאשר פוליסה עבור מפרנס משני .דבר נוסף – מספר הילדים והגיל שלהם, ככל שישנם יותר ילדים אשר תלויים בכם, והגיל שלהם יותר נמוך, כך מומלץ לבחור בפוליסה גדולה יותר, אשר במקרה הצורך תעניק להם כסף מספיק עד שיגדלו.

> קבלו מידע על ביטוח בריאות באתר קיינס

מהו סכום הפיצוי אשר נחשב כמספק?

הבחירה בסכום אותו אנחנו רוצים לקבל במקרה של מוות או אובדן כושר עבודה, היא לא תמיד בחירה קלה. מצד אחד סכום גבוה, יעלה לנו במשך החיים הרבה מאוד כסף, מצד שני אם כבר משלמים לפחות שברגע האמת יהיה סכום כסף שיספיק. אפשר לומר באופן כללי שההמלצה היא ללכת על סכום שיאפשר קצבה של כ -80% מהסכום שנכנס מהמבוטח בכל חודש כיום.