איך לבחור צבע לכורסת טלוויזיה מבד?

כורסאות טלוויזיה מבד

כורסת טלוויזיה מבד מציעה מספר יתרונות כמו בדים דוחי כתמים, נוחות בעת ישיבה, ומרקם בד מזמין ונעים בעיקר עבור מי שרוצה למקום את הכורסא בסלון או בחדר הטלוויזיה. כיום יש מגוון רחב של רהיטים בגוונים שונים, והמבחר עצום! אבל כיצד תדעו איך לבחור צבע לכורסת טלוויזיה מבד? הנה כמה דרכים לבצע התאמה:

שילוב צבעים הרמוני

כשאתם בוחרים את הצבע של הכורסא וודאו כי נוצר במרחב שילוב צבעים הרמוני. חשוב שהרהיט יתכתב בצורה נכונה עם שאר הריהוט ועם פריטים שנמצאים במרחב כמו למשל שטיח, וילון, צבע של קיר, מערכות ישיבה, שולחן קפה וכולי. כך תצרו הרמוניה במרחב.

ירוק, כחול או צהוב?

צבעים כמו ירוקים כחולים וצהובים מתאימים למרחבים שדרוש בהם צבע, כמו למשל במרחב מודרני בעל אופי נקי או בסלון כפרי שיש בו צבעי אדמה. גם לבתים מעוצבים בסגנון תעשייתי שצבעיו אפור לבן או שחור יתאימו כורסאות טלוויזיה מבד בצבעים שמחים יותר. גוונים צהובים ירוקים וכחולים מספקים ערנות, הם משתלבים נהדר בכל מרחב ומספקים נקודות אור וצבע כיפיות בסלון או בכול מקום בו בחרתם למקם את הרהיט.

קלות הניקוי

בחרו כורסא שקל לנקות וכזאת שבמידה ויוצרו עליה כתמים: הם לא יהיו בולטים מידי. למרחב שיש בו ילדים קטנים ובעלי חיים בחרו רהיטים כהים יחסית ולא בהירים מידי. כך תוכלו לוודא שהרהיט שתבחרו יישאר נקי, הרמוני ונוח וישרת אתכם למשך שנים.

אז זה הזמן להכנס אל חנויות ריהוט און ליין כדוגמת טיויפוינט ולבחור את הרהיטים המתאימים ביותר למרחב שלכם.