ביג שוט מציגים: איך להצליח במסחר בשוק ההון

להצליח במסחר בשוק ההון

שוק ההון סוחף אחריו אנשים רבים המעוניינים להיכנס לעולם שלם של אתגרים, רווחים וסיכונים. אם נחשוב על זה לרגע, נראה שההבדל בין סיכוי לסיכון הוא האות י' שהופכת בשניות לאות ן', כלומר סיכונים הם חלק מרכזי מהמשחק, ולכן על הסוחר לדעת להתמודד לא רק עם אתגרים, אלא גם עם הסיכונים הטמונים בשוק. אז הכלל הבסיסי שעל סוחר המתחיל לדעת הוא להתמודד עם איומים פסיכולוגיים שיכולים להיות לו למכשול בדך ולהשפיע על קבלת ההחלטות שלו ברגע האמת.


גיא ברנד מביג שוט מביא בפניכם כמה טיפים מצוינים שיאפשרו לכם להצליח במסחר, ולא, אנו לא מדברים רק על טכניקות מסחר, אלא בכלל על ההיבט הפסיכולוגי של עולם המסחר וההכנה הנפשית לתחום המאתגר.

ללמוד מסחר בשוק ההון בצורה מקצועית

כיום קיימות לא מעט אפשרויות ללימודי שוק ההון, דרך מכללות, סרטונים ברשת, כתבות ואפילו קורסים אונליין. לא משנה באיזו דרך תבחרו, עליכם להקדיש זמן רב ללימוד, על מנת שלא תבצעו טעויות קריטיות שכן תשלמו "שכר לימוד יקר" בדמות הפסדים. רק נזכיר שכיום כ- 96% מסוחרים מתחילים מפסידים את כספם תוך 3-5 חודשים, וזאת כמובן בשל חוסר ידע והרצון לקפוץ למים עמוקים טרם לימודי שחייה. אז דקה לפני, הירשמו לקורס מקצועי של ביג שוט שיאפשר לכם ללמוד טכניקות, גישות, ידע תאורתי וגם להתנסות בזמן אמת במסחר עם סוחרים מנוסים.

להכיר את המונחים הבסיסיים של עולם שוק ההון

מונחים בסיסים הם אבני היסוד של המסחר בבורסה. מובן שכל סוחר מתחיל מכיר כמה מונחים, ייתכן שדלה מידע מהרשת, הציץ בכמה סרטונים וכו'. אך מעבר למונחים המוכרים ישנם מונחים פחות מוכרים שעל כל סוחר להכיר היטב טרם דריסת רגל התחום לדוגמה – מדדים, דוחות כספיים, אנליזה גרפית, סטופ לוס, טייק פרופיט והרשימה עוד ארוכה. כמו כן, ישנן שיטות מסחר מגוונות וטכניקות שונות שעשויות לסייע למשקיע ברגע האמת.

לדעת לבחור את המידע המונגש ברשת בפינצטה

המידע ברשת מונגש לנו במהירות שיא, ממש כמו בופה המציע אין ספור אפשרויות, אבל לא כל המידע ברשת הוא אכן מהימן ויוכל לסייע לסוחר ברגע האמת, ולכן חשוב מאוד לבחור בפינצטה את המידע, ולרכז רק את מה שנחוץ לנו באמת לסגנון המסחר שלנו. לדוגמה, אם בחרתם ללכת על סגנון יומי, עליכם להתמקד בטיפים העוסקים בסגנון זה ממקור אמין וכך הלאה קראו כאן https://study.orin-capital.co.il.

להגדיר מטרות עוד לפני תחילת המסחר

פעמים רבות סוחרים קופצים למים לרוצים לעשות הרבה כסף, איך אין להם יעדים ספציפיים ולכם הם מתפזרים. טרם תחילת המסחר, חשוב להגדיר יעדים מסוימים כלומר – עד כמה זמן תרצו להשקיע ביום, כמה כסף תרצו להשקיע (העדיפות היא לפזר את ההשקעה), לאיזה סכומים אתם שואפים להגיע, לדוגמה איקס רווחים בחודש וכך הלאה. דבר נוסף שכדאי להגדיר הוא – מה תרצו לעשות עם הכסף? האם לעזור לילדים לממן את הלימודים, לכסות את המשכנתא וכך הלאה.

לקבל השראה מהגדולים

לכל אדם יש דמות מסוימת שמהווה לו השראה לקבלת החלטות שונות, גם אם הוא לא מודע לכך. אחד יקבל השראה מהוריו, מאחיו, מחבר קרוב, ממורה דרך ואפילו מהשכן בדלת ממול. כך גן בשק ההון, עלינו לקחת השארה מסוחרים גדולים, אלה שהצליחו להתגבר על כל האתגרים ולהרוויח כסף משוק ההון. הדמות יכולה להיות אדם מוכר מהארץ או מחו"ל, בלוגר, סוחרים המעלים סרטונים, מרצים בתחום וכו'. אין ספק שבדרך זו תוכלו לקבל השראה טובה, כלים וטכניקות מאותה הדמות ולהצליח בתחום.