כמה עולה הדברה לדירה?

גל ג'וק הדברה ירוקה

עכברים חולדות ומזיקים אחרים רואים בדירה יעד בו אפשר למצוא מזון ולכן מנסים לפלוש אליו בעיקר בחודשי הקיץ. נמלים, יתושים, צרעות עכבישים וג'וקים מחפשים גם הם מזון בדירות מגורים ומגיחים מבחוץ דרך סדקים בקירות וחלונות פתוחים. כדי להימנע ממפגש עם המזיקים רצוי לבצע פעולת הדברה בדירה, בעיקר בחודשי האביב. ראו לדוגמה הדברת נמלים ירוקה!

ההדברה היא עניין לאנשי מקצוע מנוסים בלבד, וזאת מאחר שמדובר בשימוש בחומרים רעילים שאינם ניתנים לרכישה ללא רישיון מתאים. הדברה כזו תבטיח שהמטרידים לא יגיעו לביתכם וכך יימנעו רגעים של חרדה והדבקה אפשרית במחלות של הדיירים וחיות המחמד שלהם. ההדברה תגן עליכם ועל הרכוש לשכם ולכן היא נחוצה כל כך.

במה תלויה עלות ההדברה

הדברה ניתן לבצע ביותר מדרך אחת. ההדברה הסטנדטית משתמשת בריסוס רעלים לפתחי ניקוז, סדקים בקירות וכן משטחים ידיות דלתות וכו'. עלות ההדברה תהיה תלויה בכמות החדרים בבית ובטיב ההדברה, כלומר במזיקים נגדם היא פועלת, ולכן יהיה הבדל בין הדברת נמלים להדברת פרעושים וכו'. בזמן ההדברה עליכם להתפנות למרחב נקי בהתאם להוראות המדבירים.

כמו כן, אפשר לבצע הדברה ירוקה באתר גל ג'וק שאינה משתמשת בחומרי רעילים, וכך תימנעו מהסיכון שחומרי ההדברה יזיקו לדיירים או לשכניהם. הדברה ירוקה מתבצעת באמצעות ג'לים, תרסיסים אורגניים ומלכודות שונות, כולל תיבות האכלה למכרסמים.

פנייה לגורם מקצועי ואמין

הדברה היא כאמור עניין למקצוענים בלבד, ולכן יש להתקשר עם חברה שקיבלתם עליה המלצות ולבחור בין הדברה רגילה לירוקה. כמו כן יש לדרוש הצגת תעודת מדביר מוסמך ולקבל תשובו לכל שאלותיכם מהמדביר המיועד. רק לאחר מכן, כאשר אתם חשים אמון במדביר, תוכלו לסכם את הפרטים הסופיים, כולל שעת ביצוע העבודה ואופן התשלום.