איך לאפשר סליקה באתרך באופן מאובטח

סליקה הינה שיטת תשלום באמצעות כרטיס אשראי. כאשר אדם מעוניין לבצע תשלום בכרטיס אשראי, הוא נותן את הכרטיס שלו לבעל העסק, אשר מבצע פעולות שונות שבכדי שכרטיס האשראי של האדם יחויב בסכום שבו הוא רכש. סליקה בעצם מתארת את כלל הפעולות המתבצעות החל מביצוע התשלום באמצעות כרטיס האשראי ועד לקבלת התשלום בחשבון של האדם שמקבל את התשלום. כאשר מדובר על מערכת סליקה, מדובר בעצם על מערכת שמאפשר לבצע תשלום באינטרנט באמצעות כרטיס אשראי.

מי זקוק לשירותי סליקה באינטרנט?

כל עסק שיש לו אתר אינטרנט המציע לרכישה מקוונת את מוצריו או שירותיו, חייב להשתמש במערכת סליקה באינטרנט. מערכת זו מאפשרת ללקוח לשלם על המוצר או השירות באתר האינטרנט בצורה קלה ונוחה, על ידי הזנת פרטי הכרטיס שלו במערכת. יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור שכל עסק אשר בוחר להעניק ללקוחותיו את האפשרות לרכוש באמצעות כרטיס אשראי באתר האינטרנט שלו, חייב להטמיע מערכת סליקה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר באתר האינטרנט וזאת בכדי שהלקוחות שלו לא יחששו להזין את פרטי כרטיס האשראי שלהם במערכת הסליקה באתר.

כיצד מטמיעים מערכת סליקה מאובטחת באתר?

כיום ניתן להטמיע באתר אינטרנט אפשרות סליקה בשתי דרכים: הדרך הראשונה היא לעבוד באופן ישיר מול חברות האשראי. האופציה השנייה היא לעבוד מול חברות שמהוות צד ג בתחום הסליקה. כלומר, החברות מציעות מערכות סליקה מאובטחות ואיכותיות, כאשר את הסליקה עצמה החברה מבצעת תמורת עמלה כלשהי או סכום כלשהו אותו תשלמו לה עבור שירותיה. הטעמת מערכת סליקה על ידי חברה חיצונית ומקצועית בתחום היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר שכן, ראשית כל לא תצטרכו להתעסק עם כל מה שכרוך בסליקה. שנית, המערכות אותן מציעות החברות הן מאובטחות ברמה הגבוהה ביותר ולכן ניתן להבטיח ללקוחות כי רכישה במערכת האתר באמצעות כרטיס אשראי היא בטוחה לחלוטין.