מוריס גורקן – הבעלים של גורקן יזמות בע״מ

חברת גורקן יזמות בע״מ משפיעה במידה רבה על הנוף האורבני שלנו באמצעות תכנון וניהול של פרויקטים בתחום הפינוי בינוי ברחבי העיר תל אביב. החברה מנוהלת על ידי המנכ״ל והבעלים מוריס גורקן, והיא פועלת למעלה משני עשורים בעולם הנדל״ן.

הפעילות של החברה לאורך השנים הביאה לעלייה ניכרת בשווי של דירות שהיו בבניינים ישנים, וניתן לומר שככל שחולפות להן השנים, כך יש יותר התעניינות בפרויקטים מהסוג הזה, כמו למשל באזור דרום תל אביב, אשר מושך לא מעט עניין מיזמים בשל הפוטנציאל האדיר שהוא מגלם בו. 

דואגים לכל היבט בניהול הפרויקט

כאשר אתם מחליטים לבחור חברת יזמות נדל״ן שתוכל לעזור לכם עם קידום של פרויקט פינוי בינוי, זה מאפשר לכם להפוך את התהליך כולו להרבה יותר פשוט ומוביל לכך שהמומחים אשר מבינים בתהליכים מהסוג הזה כבר עוזרים לכם לוודא שהכול יוצא לדרך בצורה חלקה וללא כל קושי.

אם אתם רוצים לדעת בפירוש שאתם עושים את כל הצעדים הנדרשים על מנת לראות את הפרויקט שלכם יוצא לדרך בצורה חלקה, אז אתם רק צריכים להתחיל לבדוק כבר בזמן הקרוב עם גורקן יזמות האם פרויקט פינוי בינוי יכול להתאים במקרה של המבנה שלכם, ומשם כבר להתקדם הלאה.

מתקדמים עם הפרויקט ללא עיכובים

חברת גורקן יזמות בע״מ תעשה כל מה שנדרש על מנת לנהל את הפרויקט שלכם בצורה כזו שבה לא תצטרכו להתמודד עם עיכובים מיותרים לאורך הדרך ולא יהיו לכם סימני שאלה לגבי הדרך שבה הדברים מתבצעים. כשיש מקצוענים שעושים את העבודה הזו, הכול הופך להיות הרבה יותר טוב ומונע חובבנות אשר עלולה להוביל במקרים מסוימים לתוצאות לא רצויות.