מוכר נחלה? למה חשוב להיעזר בעורך דין נחלות ומושבים?

1255397-min

כל ההתעסקות בעולמות הנדל"ן, ובמיוחד כאשר מדובר על נכסי קרקעות חקלאיות עצומים בגודלם, הוא עיסוק שכורך בתוכו התייחסות לדרישות החוק והמיסוי השונות של מדינת ישראל. לא משנה כמה פעמים עברתם את תהליך המכירה או הרכישה של נכס חדש, בכל פעם מחדש עומדים לפניכם אתגרים שונים שמחייבים התייחסות שונה מהראיה המשפטית. על כן, אין זה מפתיע לגלות שרבים מבעלי הקרקעות לא מוכנים לוותר על טיפולו המסור של עורך דין מייצג, במקרים בהם יש צורך למכור את הנחלות המשפחתיות והעסקיות.

תהליך העבודה למכירת נחלה רווחית

ככל שהנכס יותר גדול וענף, כך יש לכם יותר משימות שצריך למלא, בעת שאתם מוכרים אותו. ועל כן, ליווי עורך דין מוסמך, יכול להציל אתכם בנושאים כמו:

  1. התייחסות לחובות המס שעומדות לרשותכם, בעת העברת השטח. אם אתם צריכים לשלם מיסוי כל שהוא על המכירה, עורך הדין יוודא שאתם משלמים את הסכום הנכון ובעת הנכונה.
  2. יצירת חוזה רכישה מפורטת, שמגן על זכויות המוכר והקונה כאחד ומאפשר לכם לבצע את העברתו של הנכס לידי בעליו החדשים בצורה הראויה.
  3. טיפול משפטי בסוגיות וסכסוכים אודות אי תשלום על העברת הנכס או אי עמידה בתנאי החוזה. אם חלילה הגעתם למצב כזה, עורך הדין שהכין לכם את החוזה יהיה האדם המתאים לטיפול בבעיה.

ליווי עו"ד – למכירה בראש שקט

המטרה שלכם היא למכור את הנכס שבבעלותכם, במהירות, ביעילות וברווח המקסימלי. לצד זאת, חשוב לשמור גם על עבודה במשפטית ברמה גבוהה שתגן עליכם בכל אירוע. וזו היא המשימה המרכזית של עורך הדין המלווה שלכם, איתו אתם מתקשרים בשלבי המכירה הראשונים של הנחלה שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
שם מחבר

שם מחבר

קצת על המחבר

אולי יעניין אתכם?

General
yarin

4 יתרונות במעשנת גז

אין כמעט משפחה ישראלית שלא אוהבת לאהוב אוכל, ועל אחת כמה וכמה בשר. בין שמדובר על אירועים משפחתיים או על חגים גדולים, כל אחד מאיתנו

קרא עוד »
Nimrod Yaron,
General
yarin

מהו הליך גילוי מרצון?

המאמר באדיבות Nimrod Yaron חילופי מידע דו צדדיים בין רשויות המס לבנקים בנוגע לחשיפה להון שחור והצהרת הכנסות מעבר לים, האיצו לאחרונה וימשיכו להתרחב בעתיד.

קרא עוד »