כל מה שלא ידעתם על חמאם טורקי!

חמאם טורקי הוא מבנה אותנטי סגור אשר תוכנן ועוצב בדיוק כמו שנראו המבנים העתיקים אשר נבנו לפני מאות שנים. שהייה בחמאם היא חוויה יוצאת דופן במקום שבו המים החמים מגיעים לחום של כארבעים מעלות.

 

חמאם טורקי

אנשים רבים ביקרו בחמאם טורקי במקומות רבים בעולם ובראשם בטורקיה. מדובר בחוויה עוצמתית במקומות ייחודיים ויפהפיים. ברבים מהם מדובר במים אשר נובעים ממעמקי האדמה ובאחרים קיימים מים אשר מחוממים לטמפרטורה הרצויה ברמת לחות של 90 מעלות.

השילוב הזה של מים חמים ולחות גבוהה יוצר מקום רווי אדים, חם מאד אך גם נעים במיוחד. ההרגשה הנפלאה של הגוף כשהוא שרוי בחום הזה, מעניקה לכל מבקר חיים חדשים.

לאחר שהיה של פרק זמן מסוים בתוך המים, נהנה הלקוח מפעולת של קרצוף העור, פילינג עמוק אשר בו נפתחות כל הנקבוביות ולאחר מכן הן נסגרות לאחר ששוטפים את הגוף בתנועה ייחודית של השלכת מים קרים.

 

עיסוי במתחם החמאם הטורקי

להשלמת החוויה נהנה כל לקוח מעיסוי מקצועי על ידי מעסים מיומנים אשר פועלים בשיטות שונות של עיסוי כמו עיסוי תאילנדי, עיסוי שוודי, אבנים חמות ואופציות נוספות. העיסוי האיכותי משחרר את כל השרירים, מפיג מתחים ולחצים אשר קיימים אצל כולם והלקוחות מרגישים פתאום את כל אחד מהשרירים, אשר לאורך תקופה ארוכה שכחו מקיומם.

 

הצלפה באמצעות זרי קש

האווירה האותנטית נשמרת בחמאם הטורקי והעובדים המנוסים מבצעים הצלפה על גבם של הלקוחות באמצעות זרי קש ייעודיים הנקראים ביזיון. בדרך זו הם משפרים באופן ניכר את זרימת הדם בגוף וגורמים לשינוי מהותי בתחושה ובחיוניות.

 

מנוחה בחמאם הטורקי

לאחר כל הפעולות הנפלאות בחמאם הטורקי, מגיע לגוף מעט מנוחה. במתחם הספא אפשר לנוח וליהנות מזמן שלווה ורוגע על הכיסאות הנוחים, או לחילופין תוך שימוש במתקנים אחרים כמו בג'קוזי האיכותי.

החמאם הטורקי הוא בילוי מוצלח אשר יש בו יתרונות רבים ולכן לקוחות רבים מגיעים למקום זה שוב ושוב, לבד או עם חברים כדי לאפשר לגוף שלהם התחדשות ושיפור הפעילות שלו.

אתם מוזמנים לבוא לבקר בחמאם טורקי ברחובות ולהנות מיום מפנק במיוחד.